Bostik around the world

 Our main brands

Pasiruoškite Greitesniam & Sumanesniam Grindų Įrengimui

Grindų įrengimui skirtų produktų asortimente atrasite kiekvienam žingsniui reikalingų priemonių, kaip pavyzdžiui, drėgmės nepraleidžiančių membranų, gruntų, remontinių skiedinių ir išlyginamųjų mišinių, kurie padės šiuolaikiniam grindų rangovui įveikti daugybę techninių iššūkių.

Grindų paklotą būtina įrengti tinkamai, kitaip net ir pats geriausias dizainas ar prabangiausios medžiagos nepadės pasiekti aukščiausios grindų kokybės. Paprastai pritaikomi sumanūs sprendimai pagreitina grindų įrengimą ir užtikrina saugumą.

Pritaikymo Sritys

„Bostik“ produktai sukurti taip, kad atitiktų griežčiausius projektų reikalavimus: pagrindo išlyginimas dangai, kuri išryškina bet kokį nelygumą; plyšių užglaistymas bei surakinimas, siekiant užtikrinti patvarumą ir ilgaamžiškumą; nuo drėgmės apsaugančios membranos įrengimas ir kt. Štai kodėl „Bostik“ technologijos pritaikytos net ir pačiuose pasaulyje žymiausiuose statiniuose.

Grindų Pakloto Paruošimas 

Grindų Gruntas

Tinkamai parinktas grindų grunto kiekis gali iš esmės pagerinti išlyginamojo sluoksnio sukibimą su paklotu ir įrengtų grindų saugumą. Grindų grunto dėka išlyginamasis sluoksnis veikia būtent taip, kaip sumanyta, jis sustiprina takumą ir leidžia pasiekti optimalų sukibimo stiprumą.

Tinkamai parinktas ir tinkamai padengtas grindų gruntas padeda kontroliuoti grindų klijų sugerties gebą ir stingimo spartą, taip sustiprindamas bendrą sukibimą. Be to, gruntas reikšmingai sumažina medžiagų susitraukimą joms džiūstant ir pagerina atsparumą vandeniui, smūgiams, šalčiui ir cheminių medžiagų poveikiui. Skaitykite daugiau. (nuoroda į produkto puslapį „Kitos grindų įrengimo priemonės“)
 

Grindų Membrana

Pirmas uždavinys prieš dengiant grindų gruntą, išlyginamąjį sluoksnį ir grindų dangas – sustabdyti drėgmę.. Tai ypač aktualu mokyklų ir ligoninių pastatuose, kur terminai gali būti negailestingi. Todėl mes siūlome greitai stingstančias garų barjero sistemas, kurios pagreitina visą grindų paruošimo ir įrengimo procesą ir visų statybų eigą.

 

Išlyginamieji Mišiniai

Jei norite įrengti lygų pagrindą savo grindų dangai, jums reikalinga lanksti ir greitai stingstanti medžiaga, tinkanti įvairiems pagrindo paviršiams.

Jei norite pasiekti geriausią rezultatą – lygias, tvirtas ir patvarias grindis – išlyginamasis sluoksnis būtinas. Mūsų novatoriški išlyginamieji mišiniai leidžia sutaupyti grindų rangovams brangų laiką ir pinigus. „Bostik“ produktai mažai dulka, neturi stipraus kvapo, o galutinai sustingsta greičiau nei per dvi valandas, todėl jie yra protingas pasirinkimas grindų paklotui įrengti. 
 

Išlyginamieji Mišiniai – Daug Privalumų 

Mūsų gero takumo išlyginamieji mišiniai padės jums įveikti daugelį techninių iššūkių:

  • Paprasta naudoti: dėl puikių takumo savybių „Bostik“ išlyginamuosius mišinius paprasta naudoti, be to dauguma jų galima purkšti
  • Greitas stingimas: savo mišiniuose naudojame stingimą spartinančią formulę
  • Lankstumas: „Bostik“ grindų pakloto produktai idealiai tinka įvairių tipų paviršiams, nuo betono ir smėlio / cemento skiedinio iki akmens, metalo ar medienos
  • Sustiprinimas pluoštu: daugelis mūsų mišinių yra sustiprinti pluoštinėmis medžiagomis, kurios apsaugo nuo plyšių plėtimosi tačiau išlieka lanksčiomis 
  • Polimerizacija: mūsų cementiniai mišiniai pasižymi didele polimerų koncentracija, kas užtikrina didelį sukibimo stiprumą
  • Be baltymų: daugelis mūsų mišinių yra tinkami naudoti patalpoms, kuriose būtina užtikrinti aukštus higienos standartus ir minimalų kvapų kiekį.

Sužinokite daugiau apie mūsų grindų paruošimui skirtus produktus.

Daugiau Šiame Skyriuje

Top