Marki na świecie

Bostik na świecie

Bostik around the world

top

Bostik lansuje na rynek kolejne innowacyjne rozwiązanie dla przemysłu artykułów higienicznych jednorazowego użytku.  Brilliance™ jest pierwszym na świecie wysoko perfekcyjnym klejem na bazie olefin,przeznaczonym do zamocowań elastycznych. Klej ten oferuje olbrzymie korzyści. Ta wyjatkowa formula Brilliance™, pozwala Wam odpowiedziec na liczne wyzwania  tak procesów produkcji, z którymi zmagacie się Państwo na codzień, jak również eliminuje ona  potrzebę wyboru pomiędzy wysoką jakością produktu a wydajnością i ulepszoną efektywnością operacyjną. 

Możliwość wyeliminowania zbędnych etapów produkcyjnych.  

Coraz częsciej napotykamy na mniej kosztowne , cieńsze podłoża i tworzywa elastyczne które mogą zwiększyć rentowność i wydajność produkcyjną. Jednak jeśli klej nie jest dostosowany do szerokiej gamy materiałów , procesów produkcyjnych , specyfiki linii produkcyjnych i warunkow aplikacji, jakość elastycznych wiązań może na tym ucierpieć. Brilliance™ to wyjatkowy produkt który zapewnia szeroki zasięg  warunków aplikacji. Cechuje się on doskonałą przyczepnością do różnorodnej gamy podłoży i tworzyw elastycznych. Zapewnia  łatwe dostosowanie się do cieńszych podłoży bez ryzyka przepaleń, czy też zmniejszenia skuteczności wiązania.

Precyzyjny wzór nanoszenia kleju. 

Często borykamy sie z takimi problemami jak: nieprecyzyjność w nanoszeniu wzoru kleju,przeciekanie kleju, efekt „overspray” oraz zniekształcenia. Brilliance™  zapewnia czyste, precyzyjne naniesienie kleju na produkt, co zmniejsza potrzebę częstego czyszczenia linii produkcyjnych. Czas przestoju jest skrócony,  a produkt zyskuje na jakości.

Ustabilizowana wydajność linii produkcyjnych. 

Różnice w konfiguracjach linii produkcyjnych, w systemach aplikacji czy też zróżnicowany design produktów mogą negatywnie wpływąć na sposób nanoszenia kleju na produkt . Dzięki wysokiej zdolnosci adaptacji do precyzyjnego nanoszenia i dokładnego umieszczania się kleju, Brilliance™  ułatwia proces produkcyjny oraz zapewnia wysoką wydajność linii produkcyjnych, nawet wtedy gdy poszczególne parametry, takie jak temperatura, szybkość linii produkcyjnej czy poziom lepkości kleju wymagają zmian. Dowiedz się więcej w jaki sposób Brilliance pozwala stawić czoła wyzwaniom procesu produkcji i zwiększa jakosc i skuteczność klejonych produktów. Skontaktuj się z nami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Klej do artykułów higienicznych jednorazowego użytku