Marki i kraje

Kleje przemysłowe

Dobra trwałe

Zaawansowane Opakowanie

Kleje przemysłowe to szeroka kategoria produktów, które używane są m.in. w motoryzacji, lotnictwie i budownictwie. Jako firma Bostik - producent klejów przemysłowych – proponujemy naszym klientom m.in. kleje hybrydowe odpowiadające na aktualne potrzeby rynku. Wszystkie kleje przemysłowe dostępne w naszej ofercie są przygotowane w oparciu o nowoczesne technologie klejowe, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i niezawodność. Jedną z ważnych, stosowanych przez nas technologii jest technologia SMP, która łączy uniwersalność i bezpieczeństwo klejenia. Nasze kleje przemysłowe wykorzystało już wiele firm i klientów indywidualnych.

Kleje przemysłowe - produkty Bostik i ich zastosowanie

W Bostik tworzymy unikalne formuły klejów do motoryzacji, z możliwością ich stosowania wewnętrznego i zewnętrznego.
Dzięki naszym produktom można skutecznie skleić:

  • elementy karoserii, 
  • wewnętrzne elementy wykończenia pojazdów, 
  • podłogi przestrzeni ładunkowej, 
  • tapicerkę i wykładzinę podłogową w środkach transportu. 

W ofercie mamy też kleje do taśm, klej do wklejania szyb i przetłaczania. Rozbudowane portfolio produktów jest odpowiedzią na wymogi zrównoważonego rozwoju oraz zwiększenie możliwości projektowych w transporcie morskim i lotniczym.

Polecamy również klej do płytek.

Kleje montażowe Bostik

Odrębną gałęzią klejów przemysłowych są kleje montażowe, które można stosować m.in. przy produkcji sprzętu AGD, smartfonów, komputerów, oświetlenia, a także systemów ogrzewania/wentylacji/klimatyzacji. Zapewniamy rozwiązania, które są w stanie sprostać potrzebom aplikacji m.in. w branży elektroniki i tekstyliów. Kleje montażowe gwarantują utrzymywanie wysokiego poziomu produkcji, zwiększenie wydajności operacyjnej, ulepszenie opcji projektowych i poprawienie trwałości produktów. 

Kleje do etykiet Bostik

Kleje przemysłowe obejmują też kleje do etykiet, które wyróżniają się trwałością i wydajnością. Sprawdzą się m.in. przy klejeniu etykiet do głębokiego mrożenia, przezroczystych, bez podkładu, GPP i wielu innych rodzajów.  Nasze kleje mają bardzo dobrą przyczepność i mogą być stosowane przy klejeniu etykiet, których produkty będą mogły być stosowane przy klejeniu etykiet produktów, które są przechowywane w różnym zakresie temperatur.

Profesjonalne wsparcie przy dopasowaniu produktów 

Na naszej stronie dostępne są katalogi produktów, zawierające dane techniczne klejów oraz informacje dotyczące sposobu aplikacji. Nasz zespół chętnie odpowie na pytania dotyczące zastosowania produktów z oferty klejów przemysłowych.

Top