Marki i kraje

Inteligentne Kleje Bostik

Czym są inteligentne kleje?

Słowo inteligentne określa ducha biznesu i marki Bostik.

Zawsze poszukujemy rozwiązań, które przyniosą efekt pod postacią szerokiej gamy systemów i produktów, które uczynią nasz świat bezpieczniejszym, bardziej elastycznym, wydajnym i reagującym na dynamiczne wyzwania naszego środowiska.

Naszą misją jest rozwój innowacyjnych rozwiązań w zakresie klejów, które sprawiają, iż wszystko, co jest łączone, budowane lub konstruowane staje się bardziej inteligentne i dostosowane do zmieniających się warunków otaczającego świata.

Tworzymy produkty i rozwiązania, starając się zawsze przyjmować oryginalną i świeżą perspektywę.

Każda z naszych innowacji odpowiada następującym czterem atrybutom lub ich kombinacji.

Bezpieczeństwo

Stosujemy innowacyjne technologie, aby sprostać wyzwaniom związanym z przestrzeganiem przepisów, zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania najbezpieczniejszych rozwiązań, które są zgodne z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa, co jest wyrazem troski o zdrowie i dobre samopoczucie tych, którzy je produkują i stosują.

Wydajność

Nasze inteligentne rozwiązania, stosowane jako elementy kompletnego systemu, w zakresie klejenia umożliwiają klientom i użytkownikom osiągnięcie najwyższych poziomów wydajności i jakości przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i zwiększeniu produktywności.

Elastyczność

Wysokie parametry użytkowe naszych rozwiązań umożliwiają im dostosowanie się do wszystkich rodzajów powierzchni i materiałów oraz działanie w najbardziej wymagających warunkach. Są łatwe w użyciu i wykazują więcej korzyści w porównaniu z innymi metodami montażu czy klejenia.

Dynamika

Stosujemy innowacje i wiedzę techniczną, aby dostarczać rozwiązania, które łączą doskonałą wydajność klejenia z innymi funkcjami, aby sprostać stale zmieniającym się i coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom naszych rynków, klientów i użytkowników końcowych.

Począwszy od ognioodpornych uszczelniaczy, aż po kleje do pieluszek dziecięcych, które zmieniają kolor pod wpływem wilgoci, nasze inteligentne rozwiązania w zakresie klejów robią znacznie więcej niż tylko sklejanie elementów.

Kilka przykładów innowacji
opracowanych przez Bostik

AxiosTM

Rewolucyjne kleje do podłóg drewnianych oparte na technologii Tri-Linking Polymer z izolacją akustyczną. Zapewniają nieograniczoną ochroną przed wilgocią dla wszystkich rodzajów drewna.

Fix & Flash / Fix & Glue

Kleje nowej generacji

Nasza zaawansowana technologia MECA umożliwia użytkownikom szybką i łatwą naprawę charakterystyczną dla tradycyjnych klejów sekundowych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodne, długotrwałe wyniki.

Born2BondTM

Kleje techniczne sekundowe na bazie technologii MECA z opatentowaną formułą o łagodnym zapachu, która zapewnia bardziej komfortową pracę oraz niweluje ryzyko wykwitów (produkty odpowiednie do masowej produkcji w wybranych branżach).

Kizen®

Klej termotopliwy nowej generacji przeznaczony do uszczelniania pudełek i kartonów. Zapewnia wydajność produkcji poprzez eliminację odpadów, redukcję masy powłoki i szybkie wiązanie.

BrillianceTM

Pierwszy na świecie olefinowy, elastyczny klej mocujący o wysokiej wydajności. Opatentowana formuła stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku dylematu pomiędzy najwyższymi parametrami a maksymalną wydajnością operacyjną, eliminując wiele z wyzwań procesowych, z którymi boryka się codziennie Twoja firma.

Top