Marki na świecie

Bostik na świecie

Bostik around the world

Top

Chcesz kupić klej poliuretanowy sprawdzonej produkcji? Szukasz skutecznych i bezpiecznych środków do drewna, plastiku, betonu, metalu i innych materiałów? W Bostik proponujemy kleje montażowe na bazie poliuretanu. To trwałe i ekstremalnie mocne rozwiązanie do łączenia różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych w budownictwie. Nie zawierają rozpuszczalników i są neutralne dla podłoża, a ich system sieciowania oparty jest na absorpcji wilgoci z otoczenia.

Wybierz klej poliuretanowy z oferty Bostik

 

Znajdziesz u nas między innymi:

  • klej poliuretanowy STIX P956 2K przeznaczony do wykładzin elastycznych i sztywnych,
  • produkt WOOD P910 2K - klej poliuretanowy do podłóg drewnianych, parkietów mozaikowych, litych, wielowarstwowych, desek
  • litych i mozaiki przemysłowej,
  • poliuretanowy kit uszczelniający Bostik PU 2637.

Każdy klej poliuretanowy został scharakteryzowany w opisie produktowym. Zapoznaj się z udostępnionymi informacjami i wybierz odpowiedni produkt. Wszelkie pytania lub chęć skorzystania z doradztwa zgłoś naszemu zespołowi. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów. 

Bostik - kompleksowa oferta klejów 

 

W Bostik wykorzystujemy nowoczesne technologie klejowe, które umożliwiają nam dostarczanie wysokiej jakości produktów - przetestowanych, trwałych i bezpiecznych dla użytkownika. Sprawdź też kleje hybrydowe i kleje na bazie dyspersji wodnej. Proponujemy również uszczelniacze - w tym np. uszczelniacze konstrukcyjne i fasadowe.

Dowiedz się więcej