Marki i kraje

Higiena osobista dorosłych: inteligentne kleje dla producentów jednorazowych artykułów higienicznych

Produkty higieniczne  przeznaczone dla dorosłych z problemem nietrzymania moczu są obecnie szybko rozwijającym się elementem na globalnym rynku artykułów higienicznych. Zapotrzebowanie na te artykuły rośnie wraz ze starzeniem się społeczeństwa. Wymagania w zakresie lepszego wchłaniania, cieńszych wkładów, wygodniejszego i dyskretniejszego kształtu nieustannie wzrastają .  Wysoka umiejętność Bostik do obserwacji tendencji rynkowych sprawia, że jesteśmy w stanie natychmiast odpowiedzieć  na wymogi rynku ,  poprzedzajac naszą konkurencję, poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, pozwalających naszym klientom sprostać nowym wyzwaniom. Dzięki naszym nieustannie ewoluujacym inteligentnym klejom zapewniamy szybką i skuteczną odpowiedż na zmieniające sie zapotrzebowanie rynku (perforowane wierzchnie warstwy oraz stabilne, cieńsze wkłady chłonne ....). 

Jeśli rozpoczynasz nowy projekt lub potrzebujesz innowacyjnych rozwiązań przy realizacji aktualnego przedsięwzięcia, skontaktuj się z Bostik.

 

Inteligentne rozwiązania dla higieny osobistej dorosłych 

Elastyczność.  Niewiarygodna zdolność do wielokrotnego rozciągania , deformacji w roznych kierunkach... z zachowaniem swoich wlasciwości i kształtu. Zdolność do powracania na swoje miejsce. Nasze elastyczne kleje są tak łagodne w dotyku jak i  inteligentne. Niezwykle wytrzymałe kleje Bostik pozwalają produktom higienicznym zachować dyskretny kształt i formę oraz  zapewnic skórze konfort.   

Elastyczne zamocowania. Wymóg konsumentów  to korzystać w pełni z życia... inteligentne kleje Bostik pomagają Twoim produktom stanąć na wysokości zadania.  Są one elastyczne, przy każdym ruchu pozostają na miejscu, przez co chronią przed wyciekami. Ta unikalna formuła posiada wysokie parametry jak: sprężystość, elastyczność, rozciągliwość   bez wzgledu na rodzaj podłoża i wybór procesu produkcyjnego. Oznacza to ze wszystkie elastyczne aplikacjie są do zrealizowania przy użyciu tylko jednego kleju.

Konstrukcja. Klej zdolny do realizacji silnych wiązań, nawet wśród różniących się między sobą substratów. Unikalna formuła, która zapewnia komfort, jakiego oczekują Państwa klienci. Wysoka skuteczność, przy jednoczesnej redukcji nieprzyjemnych zapachów jak również  atrakcyjniejszym kolorze.

Wskaźnik wilgotności. Z precyzją informuje o potrzebie zmiany majtek chłonnych. Nasze inteligentne kleje pomagają Państwa produktom w zachowaniu suchej  skóry, pełnego komfortu, dzięki niezawodnemu wskaźnikowi zmieniającemu kolor. Wskaźnik wilgotności zachowuje swoją  skutecznosc, nawet przy wahaniach temperatury i wilgotnosci powietrza jak również  w trudnych warunkach transportu i stokowania. 

Top