Marki i kraje

Czym są inteligentne rozwiązania Bostik?

W Bostik opracowujemy szeroką gamę produktów i rozwiązań systemowych, które sprawiają, że otaczający nas świat staje się bardziej bezpieczny, elastyczny, wydajny i reagujący dynamicznie na wyzwania naszego środowiska.

Dotrzymaliśmy tempa zmianom technologicznym w branży budowlanej i produkcyjnej, opracowując innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że wszystko, co jest klejone, montowane czy konstruowane, staje się inteligentniejsze i lepiej dostosowywane do potrzeb naszych klientów.

Począwszy od ognioodpornych uszczelniaczy, aż po kleje do pieluszek dziecięcych, które zmieniają kolor pod wpływem wilgoci, nasze inteligentne rozwiązania w zakresie klejów robią znacznie więcej niż tylko sklejanie elementów.

Nasza definicja

Każda z naszych innowacji odpowiada następującym czterem atrybutom lub ich kombinacji:

Bezpieczeństwo

Stosujemy innowacyjne technologie, aby sprostać wyzwaniom związanym z przestrzeganiem przepisów, zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania najbezpieczniejszych rozwiązań, które są zgodne z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa, co jest wyrazem troski o zdrowie i dobre samopoczucie tym, którzy je produkują i stosują.

Wydajność

Nasze inteligentne rozwiązania, stosowane jako elementy kompletnego systemu, w zakresie klejenia umożliwiają klientom i użytkownikom osiągnięcie najwyższych poziomów wydajności i jakości przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i zwiększeniu produktywności.

Elastyczność

Wysokie parametry użytkowe naszych rozwiązań umożliwiają im dostosowanie się do wszystkich rodzajów powierzchni i materiałów oraz działanie w najbardziej wymagających warunkach. Są łatwe w użyciu i wykazują więcej korzyści w porównaniu z innymi metodami montażu czy klejenia.

Dynamika

Stosujemy innowacje i wiedzę techniczną, aby dostarczać rozwiązania, które łączą doskonałą wydajność klejenia z innymi funkcjami, aby sprostać stale zmieniającym się i coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom naszych rynków, klientów i użytkowników końcowych.

Nasze inteligentne kleje robią więcej za mniej. Oprócz sklejania rzeczy, posiadają również dodatkowe właściwości, wnosząc większą wartość niż ich pierwotne przeznaczenie.

Top