Marki i kraje

Bostik światowym liderem technologii klejów

Jesteśmy wiodącym na świecie specjalistą w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowujemy i dostarczamy innowacyjne i inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są coraz bardziej dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Zarówno w domu i w biurze, jak i w fabryce czy na budowie - wszędzie znajdziemy rozwiązania Bostik.

 

Bostik, firma grupy Arkema

Bostik to firma należąca do grupy Arkema. Posiadając specjalistyczną wiedzę w dziedzinie materiałów, Bostik oferuje gamę produktów najwyższej klasy, które zaspokajają stale rosnące zapotrzebowanie na nowe i zrównoważone technologie.

Działalność Grupy dzieli się dziś na 3 uzupełniające się, wysoce innowacyjne segmenty poświęcone materiałom specjalistycznym: kleje, materiały zaawansowane i rozwiązania w zakresie powłok, które łącznie stanowią łącznie 80% sprzedaży Grupy, a także dobrze umiejscowiony i konkurencyjny segment półproduktów.

Arkema oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne wychodzące naprzeciw wyzwaniom jakimi stają się nowe źródła energii, dostęp do wody, przetwarzanie odpadów, urbanizacja i mobilność, a także wspiera stały dialog ze wszystkimi partnerami. Grupa odnotowała sprzedaż w wysokości 8,7 miliarda euro w 2019 r. i działa w 55 krajach zatrudniając 20 500 pracowników na całym świecie.

Tworzymy inteligentne i trwałe rozwiązania w zakresie uszczelniania i klejenia, aktualne nie tylko dzisiaj, ale również dla kolejnych pokoleń.

Uważnie obserwujemy tendencje rynkowe i nieustannie pracujemy nad wdrażaniem pionierskich i zrównoważonych rozwiązań w 6 centrach badawczo-rozwojowych.

Firma Bostik wspiera i jednocześnie korzysta z wiedzy Grupy Arkema w zakresie materiałów specjalistycznych

Top