Marki i kraje

Wybierz swój preferowany język, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści na temat naszych klejów i uszczelniaczy: seminariów internetowych, kart danych, filmów, szczegółowych aplikacji, informacji o produktach, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Angielski  Francuski  Niemiecki

flexible lamination adhesives

Kleje do laminowania

 

Firma Bostik jest obecna na nieustannie zmieniającym się rynku już od XIX wieku. Świadczy to o naszym bogatym doświadczeniu, stałym rozwoju i wysokiej jakości produktów, które oferujemy. Dotyczy to między innymi naszych klejów do laminowania. 

Elastyczne kleje laminujące marki Bostik spełniają szereg rygorystycznych wymogów, które czynią je bezpiecznymi w użytkowaniu, ekonomicznymi, wysoko skutecznymi, a także coraz bardziej zrównoważonymi i przyjaznymi dla środowiska. Poznaj innowacyjne technologie klejowe Bostik i postaw na produkt zaufanego, renomowanego producenta.

Klej do laminowania Bostik - wydajny i maksymalnie trwały

 

Najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w procesie produkcji klejów do laminowania Bostik pozwalają im na osiągnięcie maksymalnej trwałości i wydajności. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niższego całkowitego kosztu użytkowania, co przekłada się na znaczne oszczędności finansowe.

Bostik jest jednocześnie pionierem w dziedzinie technologii opakowań elastycznych, jak i jej stałym liderem. Wyłącznie wybierając produkt czołowego producenta w branży klejów przemysłowych, możesz mieć pewność najwyższej skuteczności, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania.

Bezpieczne kleje do laminowania 

 

Elastyczne kleje do laminowania Bostik są dopuszczone do kontaktu z szeroką gamą produktów, obejmującą także artykuły spożywcze. W tym celu muszą być zgodne z wieloma rygorystycznymi przepisami, które gwarantują ich bezpieczeństwo.

Przedsiębiorstwo Bostik stale pracuje nad rozwojem nowych technologii, mających na celu również zmniejszenie wpływu swoich wyrobów na środowisko. Dzięki temu artykuły firmy, w tym kleje laminujące, nie tylko są bezpieczne dla człowieka, ale również stają się coraz mniej zagrażające jego otoczeniu.

Bostik - światowy lider technologii klejów

 

Bostik od ponad stu lat dostarcza innowacyjne technologie w zakresie chemii budowlanej. Kleje przemysłowe oferowane przez firmę to inteligentne i trwałe rozwiązania, które pozostaną aktualne również dla przyszłych pokoleń.

Sprawdź również nasze kleje montażowe, poprawiające wydajność operacyjną i zapewniające wysoki poziom zrównoważonego rozwoju.

Top