Marki i kraje

BUDOWNICTWO I REMONT:

Inteligentna i kompletna oferta profesjonalnych rozwiązań do uszczelnienia i klejenia podczas prac prowadzonych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz:

SYSTEMY PODŁOGOWE

 

Nasz asortyment produktów budowlanych jest wykorzystywany do budowy i renowacji znanych na całym świecie budynków, zabytków oraz obiektów architektonicznych. Produkty te służą do gruntowania, klejenia, uszczelnienia, ochrony i działania w ekstremalnych warunkach.

 

HYDROIZOLACJE

Bostik oferuje kompletną gamę produktów wodoodpornych oraz do izolacji pęknięć i szczelin. Hydroizolacja jest ważnym elementem inwestycji, ponieważ zapobiega niepożądanemu wyciekaniu wody powodującemu uszkodzenia. Typowymi pomieszczeniami wymagającymi hydroizolacji są: pralnie, kabiny prysznicowe, łazienki oraz kuchnie.

DOM I BIURO

Bostik to również produkty używane w życiu codziennym. W tej grupie asortymentowej, znajdują się niezawodne rozwiązania do klejenia i łączenia różnego rodzaju materiałów do dekoracji w domu, biurze i szkole. Unikalną cechą tych produktów jest możliwość wielokrotnego użycia bądź precyzyjny sposób aplikacji.

 

PRZEMYSŁ WYTWÓRCZY

Przemysł wyrobów trwałego użytku

Nasze systemy klejące są wykorzystywane do produkcji i montażu wyrobów i komponentów w różnych sektorach przemysłu. Współpracujemy ze światowymi liderami produkcji w wielu branżach, od przemysłu transportowego i montażowego, po wyroby budowlane i przetwórstwo drewna.

 

PRZEMYSŁ OPAKOWANIOWY

 

Nasze innowacyjne rozwiązania klejące są opracowywane i stosowane do nowoczesnych opakowań, taśm i etykiet.  We współpracy z producentami maszyn i innymi dostawcami w ramach łańcucha rozwiązań dokładamy wszelkich starań, aby oferować rozwiązania zapewniające oszczędność czasu i kosztów poprzez usprawnienie procesów produkcyjnych, czyniąc je bardziej zrównoważonymi, skutecznymi i konkurencyjnymi.

KLEJE DO ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH JEDNORAZOWEGO UŻYTKU

 

Od prawie pięciu dekad firma Bostik dostarcza inteligentne rozwiązania do produkcji artykułów higienicznych jednorazowego użytku. Począwszy od opracowania pierwszego kleju elastycznego do pieluszek jednorazowych, poprzez pionierskie kleje rozciągliwe i bardzo wytrzymały poliolefinowy klej elastyczny, nasze innowacje stanowią rewolucyjną zmianę w branży artykułów higienicznych na całym świecie.

 

Top