Bostik around the world

Marki na świecie

W ofercie, którą przygotowaliśmy, znajdują się kleje do płytek dla płytkarzy, sprzedawców detalicznych i architektów. Asortyment obejmuje kleje do praktycznie wszystkich okładzin i płytek ceramicznych, porcelany, kamienia naturalnego, metalu i szkła. Szczególną uwagę warto zwrócić na klej hybrydowy Ardaflex Multi. Ponadto dostarczamy niezbędne produkty do przygotowania podłoża. Wykorzystywane technologie klejowe odpowiadają standardom skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu klejenia. 

Kleje do płytek i zaprawy cementowe Bostik 

Proponujemy między innymi produkty:

  • Ardaflex®Multi - jednoskładnikowy, elastyczny klej hybrydowy. Zastosowanie: klejenie okładzin ceramicznych oraz podłoży z metalu, aluminium i stali. 
     
  • Ardaflex Marmor - cienkowarstwowa, elastyczna zaprawa cementowa, gotowa do użycia po dodaniu wody. Zastosowanie: klejenie płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), płytek gresowych oraz mozaiki szklanej (wewnątrz i na zewnątrz obiektów). Układanie kamieni naturalnych podatnych na przebarwienia. Ardaflex Marmor może być stosowany do podłóg ogrzewanych
  • Ardaflex Special - cienkowarstwowa, elastyczna, zaprawa cementowa, odporna na działania wody i skrajnych temperatur. Zastosowanie: klejenie płytek ceramicznych i gresowych, klejenie płyt z kamienia naturalnego i sztucznego, klejenie mozaiki szklanej wewnątrz i na zewnątrz obiektów oraz pod wodą. Produkt Ardaflex Special może być używany do prac na balkonach, fasadach i tarasach, a także na podłogach podgrzewanych. 

  • Ardaflex Turbo - cienkowarstwowa zaprawa z dodatkiem żywic syntetycznych, ułatwiających obróbkę i przyspieszających pełną obciążalność. Zastosowanie: klejenie płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), kamionki szlachetnej, mozaiki porcelanowej, płyt gipsowo-kartonowych i izolacyjnych

Wymienione zaprawy pakowane są w workach o masie 25 kg. 

Szeroka oferta Bostik - skontaktuj się z nami 

W ofercie znajdują się również kleje epoksydowe do specjalnych zastosowań - od podłóg w szpitalach, szkołach lub sklepach, po zakłady produkcyjne w przemyśle spożywczym. Wiemy, że trendy na rynku płytek stale się zmieniają. Dlatego na bieżąco monitorujemy sytuację i  przygotowujemy rozwiązania odpowiadające na potrzeby tego rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach lub skorzystać z doradztwa, zachęcamy do kontaktu. 

Produkty

ardaflex-marmor.jpg
ardaflex-marmor.jpg
Ardaflex Marmor
  • Produkt
Biała elastyczna zaprawa do marmuru
ardaflex_c2te_special_25kg_372x240.png
ardaflex_c2te_special_25kg_372x240.png
Ardaflex Special
  • Produkt
Zaprawa do klejenia płytek ceramicznych i gresowych klasy C2TE
ardaflex-turbo.jpg
ardaflex-turbo.jpg
Ardaflex Turbo
  • Produkt
Szybka elastyczna zaprawa cienkowarstwowa w klasie C2FT

Dowiedz się więcej

Top