Marki i kraje

W ofercie, którą przygotowaliśmy, znajdują się gotowe kleje do płytek dla płytkarzy, sprzedawców detalicznych i architektów.. Asortyment obejmuje produkty do klejenia praktycznie wszystkich powierzchni, kleje do płytek gresowych, kleje do płytek ceramicznych i okładzin, porcelany, kamienia naturalnego, metalu i szkła. Szczególną uwagę warto zwrócić na klej hybrydowy Ardaflex Multi. Ponadto dostarczamy niezbędne produkty do przygotowania podłoża. Wykorzystywane technologie klejowe odpowiadają standardom skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu klejenia. 

Gotowe kleje do płytek podłogowych i zaprawy cementowe Bostik 

Proponujemy między innymi kleje do płytek ceramicznych czy kleje do płytek gresowych. Na szczególna uwagę zasługują takie produkty jak:

  • Ardaflex®Multi - jednoskładnikowy, elastyczny klej hybrydowy. Zastosowanie: klejenie okładzin ceramicznych oraz podłoży z metalu, aluminium i stali. 
     
  • Ardaflex Marmor - cienkowarstwowa, elastyczna zaprawa cementowa, gotowa do użycia po dodaniu wody. Zastosowanie: klejenie płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), płytek gresowych oraz klejenie mozaiki szklanej (wewnątrz i na zewnątrz obiektów). Ta gotowa zaprawa klejowa do płytek umożliwia także układanie kamieni naturalnych podatnych na przebarwienia. Ardaflex Marmor może być stosowany do podłóg ogrzewanych

 

  • Ardaflex Special - cienkowarstwowa, elastyczna, zaprawa cementowa, odporna na działania wody i skrajnych temperatur. Zastosowanie: klejenie płytek ceramicznych i gresowych, klejenie płyt z kamienia naturalnego i sztucznego, klejenie mozaiki szklanej wewnątrz i na zewnątrz obiektów oraz pod wodą. Produkt Ardaflex Special może być używany do prac na balkonach, fasadach i tarasach, a także na podłogach podgrzewanych. 

 

  • Ardaflex Turbo - cienkowarstwowa zaprawa z dodatkiem żywic syntetycznych, ułatwiających obróbkę i przyspieszających pełną obciążalność. Zastosowanie: klejenie płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), kamionki szlachetnej, płyt gipsowo-kartonowych i izolacyjnych, a także klejenie mozaiki porcelanowej.

Wymienione elastyczne kleje do płytek pakowane są w workach o masie 25 kg. 

Szeroka oferta Bostik - skontaktuj się z nami 

W ofercie znajdują się również kleje epoksydowe do specjalnych zastosowań - od podłóg w szpitalach, szkołach lub sklepach, po zakłady produkcyjne w przemyśle spożywczym. Wiemy, że trendy na rynku płytek stale się zmieniają. Dlatego na bieżąco monitorujemy sytuację i  przygotowujemy rozwiązania odpowiadające na potrzeby tego rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach lub skorzystać z doradztwa, zachęcamy do kontaktu. 

Produkty

ardaflex-marmor.jpg
ardaflex-marmor.jpg
Ardaflex Marmor
  • Produkt
Biała elastyczna zaprawa do marmuru.

Dowiedz się więcej

Top