Marki i kraje

Jeżeli chcesz znaleźć dobry klej do klejenia paneli podłogowych i wykładzin, zapoznaj się z ofertą Bostik. Klej do paneli PVC na ścianę lub podłogę oraz wykładzin PCV, klej do linoleum, klej do wykładzin dywanowych czy też klej do paneli LVT, które są coraz bardziej popularne, to komplementarne rozwiązania do takich okładzin podłogowych. Zastosowanie pełnego systemu do klejenia wykładzin daje gwarancję idealnego efektu końcowego bez defektów, przedłużając żywotność podłogi. Klejenie wykładzin dywanowych z naszą technologią klejową gwarantuje  natychmiastową przyczepność, bezpieczeństwo i komfort pracy. Montaż wykładzin dywanowych na klej firmy Bostik to najlepszy wybór!

Klejenie wykładziny dywanowej? Tylko z Bostik!

Oferta obejmuje między innymi takie produkty jak:

  • Stix A300 Multi Floor - klej do wykładziny dywanowej bez rozpuszczalnika, na bazie dyspersji akrylowej. Klej ma doskonałą wytrzymałość na obciążenia. Klej do wykładziny dywanowej na bazie dyspersji akrylowej zastosowanie: PCW homogeniczne i wielowarstwowe, PCW na korku i na spodzie poliolefinowym, linoleum, płytki mineralne i półelastyczne, wykładziny: dekoracyjne winylowe, dywanowe, igłowane, typu coco, sisal i wykładziny z trawy morskiej na spodzie lateksowym, a także ze spienionego winylu o tłoczonej warstwie wierzchniej. Klej do paneli podłogowych oraz wykładzin Stix A300 Multi Floor może być także stosowany na podłodze ogrzewanej. 
  • Stix A800 Premium - klej akrylowy bez rozpuszczalnika i ftalanów. Klej akrylowy zastosowanie: szczególnie dedykowany do paneli LVT, a także do wykładzin obiektowych PVC, wykładziny z gumy.
     
  • Stix A930 Multi Faser - klej dyspersyjny z włóknami, bez rozpuszczalnika. Klej dyspersyjny z włóknami zastosowanie: klejenie wykładziny PCV w rolkach i płytkach, wykładzin gumowych (o grubości do 3 mm z gładkim spodem) i dywanowych, CV, LVT, linoleum podłogowego i okładzin z korka (ze spodnią warstwą z PCV).

 

  • STIX P956 2K - klej poliuretanowy. Klej dyspersyjny z włóknami zastosowanie: wykładziny kauczukowe, LVT, PVC, trawniki syntetyczne (na zewnątrz i wewnątrz obiektu), klejenie linoleum (na zewnątrz i wewnątrz w tym linoleum sportowe), parkiety surowe i wstępnie lakierowane

Przeglądaj naszą ofertę i zobacz więcej produktów. Jeśli chcesz skorzystać z doradztwa lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Oferta Bostik odpowiadająca na klejenie wykładzin jest regularnie weryfikowana i aktualizowana - tak, aby odpowiadała na potrzeby rynkowe. 

Sprawdź też kategorię produktów: kleje do płytek PCV

Produkty

Bostik-STIX-A300-MULTI-FLOOR-20kg.jpg
Bostik-STIX-A300-MULTI-FLOOR-20kg.jpg
STIX A300 MULTI FLOOR
  • Produkt

STIX A300 MULTI FLOOR jest bezrozpuszczalnikowym klejem na bazie dyspersji akrylowej przeznaczonym do wykładzin ...

Bostik-STIX-A800-PREMIUM-18kg.jpg
Bostik-STIX-A800-PREMIUM-18kg.jpg
STIX A800 PREMIUM
  • Produkt

Wysokiej klasy klej akrylowy o bardzo dużej początkowej sile klejenia, przeznaczony do mocowania elastycznych wykładzin ...

Bostik-STIX-A930-MULTI-FASER-13kg.jpg
Bostik-STIX-A930-MULTI-FASER-13kg.jpg
STIX A930 MULTI FASER
  • Produkt
Bezrozpuszczalnikowy klej dyspersyjny z włóknami do montażu wykładzin. Charakteryzuje ...

Dowiedz się więcej

Top