Bostik around the world

Marki na świecie

Higiena intymna kobiet: inteligentne kleje dla producentów artykułów higienicznych jednorazowego użytku

Jeszcze przed wprowadzeniem na rynek pierwszego wysoko skutecznego kleju do podpasek higienicznych, firma Bostik została uznana jako wiodący partner przez producentów na całym świecie. Dzisiaj, oferujemy szeroką gamę inteligentnych klejów do produkcji podpasek higienicznych. Wyjątkowa solidność, wysoka odporność na odrywanie niższe nakłady. Nasze kleje pozwalają dostarczyć Twoim klientom niezawodne, dyskretne, zapewniające komfort produkty.

Jeśli rozpoczynasz nowy projekt lub potrzebujesz innowacyjnych rozwiązań przy realizacji aktualnego przedsięwzięcia, skontaktuj się z Bostik.

Inteligentne rozwiązania dla higieny intymnej kobiet

Doskonała przyczepność. Nasze inteligentne kleje pozwalają naszym klientom wyprodukować podpaskę, która przykleja się za każdym razem, pozostaje na swoim miejscu i nie rozrywa się przy odklejaniu. Kleje te również sprytnie dopasowują się do większości topografii powierzchni tkaniny, splotów, powleczeń i wydłużeń. Zaawansowane właściwości przetwórcze zapewniają równomierną wydajność, poprzez zmniejszenie nakładów i niższe temperatury aplikacji.    

Budowa. Innowacyjne formuły dla doskonałej przetwarzalności. Niska lepkość przekłada się na znaczne oszczędności, poprzez zmniejszenie nakładów i niższe temperatury aplikacji. Ponadto, wiązania pozostają stabilne, nawet w trudnych warunkach transportu i przechowywania.  

Top