Marki i kraje

Wybierz swój preferowany język, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści na temat naszych klejów i uszczelniaczy: seminariów internetowych, kart danych, filmów, szczegółowych aplikacji, informacji o produktach, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Angielski  Francuski  Niemiecki

label adhesives

Kleje do etykiet marki Bostik

Nasze kleje do etykiet świetnie sprawdzą się podczas klejenia delikatnych etykiet papierowych. Klejenie etykiet bez odpowiedniego preparatu może być procesem problematycznym. Kleje do etykietowania Bostik świetnie wiążą powierzchnię papierowej etykiety z wieloma rodzajami podłoża - szkłem i tworzywami sztucznymi. Kleje z naszej oferty pomogą w bezpiecznym i co najważniejsze - trwałym etykietowaniu bez wykorzystania wysokiej siły nacisku.

Kleje do etykiet z Bostik mogą służyć do etykietowania butelek szklanych, ale również innych materiałów. Produkty z naszego katalogu można dopasować do rodzaju tworzywa, do którego ma być przyklejona etykieta. Wykorzystasz je do etykietowania ręcznego i maszynowego. Kleje do etykiet są odporne na działanie temperatur i wilgoci. Wiele z klejów Bostik przeznaczonych do profesjonalnego etykietowania może być poddawane procesom głębokiego mrożenia - razem z produktem, na który zostały naklejone etykiety.

Trwałe i profesjonalne kleje do etykietowania

Produkty z tej kategorii mają szerokie spektrum zastosowania. Możesz wykorzystać je np. jako kleje do etykietowania butelek szklanych lub plastikowych, ale również słoików i innych opakowań. Stosowane przez nas unikalne technologie klejowe pozwalają na trwałe naklejenie etykiety bez konieczności wykorzystania wysokiej siły nacisku. Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami Bostik - trwałe i profesjonalne kleje to nasza specjalność!

Jeżeli interesują Cię również inne kleje przemysłowe - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową Bostik. Znajdziesz w niej kleje montażowe i wiele innych rozwiązań.
Top