Marki na świecie

Bostik na świecie

Bostik around the world

top

O Arkema

Światowy lider w dziedzinie materiałów specjalistycznych oraz doskonały partner Bostik

Opierając się na wyjątkowej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie materiałoznawstwa, Arkema oferuje portfolio najwyższej klasy technologii, które zaspokajają stale rosnące zapotrzebowanie na nowe i zrównoważone materiały. Dzieli się ono dziś na 3 uzupełniające się, wysoce innowacyjne segmenty poświęcone materiałom specjalistycznym: kleje, materiały zaawansowane i rozwiązania w zakresie powłok, które łącznie stanowią łącznie 80% sprzedaży Grupy, a także dobrze umiejscowiony i konkurencyjny segment półproduktów.

Arkema oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, aby sprostać wyzwaniom związanym między innymi z nowymi źródłami energii, dostępem do wody, recyklingiem, urbanizacją i mobilnością. Grupa odnotowała w 2019 sprzedaż w wysokości 8,7 miliarda euro roku i działa w około 55 krajach, zatrudniając 20 500 pracowników na całym świecie.

Zapraszamy na stronę Arkemy

BOSTIK APPARTENANCE AU GROUPE ARKEMA
Bostik należy do Grupy Arkema - dostawcy materiałów specjalistycznych, oferującego innowacyjne i zrównoważone rozwiązania
Światowy gracz z 8,7 miliardami przychodów w 2019 roku, oferujący najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, aby sprostać wyzwaniom między innymi w zakresie nowych źródeł energii, dostępu do wody, recyklingu, urbanizacji i mobilności. Cele te wspierane są przez zespół badawczy zorganizowany wokół 6 platform:
Nowe źródła energii
Produkty pochodzenia biologicznego
Gospodarka wodna
Energooszczędność i izolacja domu
Lekkie materiały i konstrukcja
Rozwiązania elektroniczne
Bostik, segment rozwiązań klejących firmy Arkema *
 
79 %
Materiały specjalistyczne
 
24 % Kleje
21 % Półprodukty chemiczne
24 % Materiały do pokryć
31 % Materiały zaawansowane
siege-voit
wall-floor
pots-peinture
* Podane wartości procentowe przedstawiają udział sprzedaży każdego segmentu w 2019 roku.