Marki i kraje

Eksperci na rynku artykułów higienicznych jednorazowego użytku

Od prawie 50 lat, Bostik jest liderem w kreacji inteligentnych klejów do artykułów higienicznych jednorazowego użytku.

Począwszy od tu pierwszgo  produktu przeznaczonego dla pieluch z elastycznymi mankietami, po pionierskie elastyczne kleje, nasze innowacje wprowadzają systematycznie ewolucyjne zmiany w produkcji artykułów higienicznych jednorazowego użytku, na całym świecie.

 

Inteligentniejsze kleje dla większej skuteczności

Inteligentny klej to taki, dzięki któremu produkt higieniczny jest w stanie spełnić swoje kompleksowe zadanie: zapewnić użytkownikowi uczucie suchości, komfortu... oraz dyskrecję. Jednocześnie przyczynia się on do poprawy procesów produkcyjnych, poprzez zwiększenie wydajności , redukcji kosztów oraz zdolności do adaptacji.

Dzięki innowacyjności i kolaboracji, Bostik zapewnia swoim klientom pomoc w realizacji  nowych projektów na każdym ich etapie . Nasze wyposażenie w  maszyny do powlekania najnowszej generacji, znajomość  i realizacja wszechstronnych  testów a także specjalistyczna pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych pozwoli Wam zaoszczędzić na czasie przestojów oraz uniknąć komplikacji związanych z przeprowadzaniem testów na własnych liniach produkcyjnych. Nasz dział rozwoju produktu posiada szerokie doświadczenie , pracuje on nad ciąglym doskonaleniem i podnoszeniem jakości produktów wychodzac tym samym na przeciw oczekiwaniom rynku. Ekspertyza, na której nasi klienci mogą polegać .

Nasi eksperci uważnie obserwują dynamikę rynku oraz pojawiające się na nim tendencje, pomożemy Ci wyjść im naprzeciw. Nowy pomysł? Nowy projekt? Czas skontaktować się z Bostik.

 

Bostik obecny na całym świecie

Ponieważ przemysł artykułów higienicznych jednorazowego użytku rozwija się na skalę światową, Bostik poszerza swoją działalność, pozostając ciagle jak najbliżej wszystkich swoich klientów. Jesteśmy dziś obecni tak w produkcji jak i w sprzedaży w ponad 50 krajach. Nasi klienci nieustannie napotykają na nowe wyzwania (cieńsze wkłady, większa chłonność, poprawa miękkości, zmieniająca się natura materiałow ...), dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom jesteśmy gotowi, zapewnić jak najwyzsze parametry skuteczności i wydajności przy jednoczesnym zachowaniu jakości, bez względu na potrzebę czy lokalizację.

Jako  Bostik Worldwide, korzystamy z doświadczenia naukowców i chemików z pięciu kontynentów. Nasza ogólnoświatowa sieć pozwala nam na sprawną obsługę każdego zamówienia, a także na zwinną adaptację produkcji, szybko dostosowującą się do zmian rynkowych. Ponadto, zapewniamy szybkość i niezawodność dostaw, dzięki naszemu sprawnemu systemowi zaopatrzenia.

Top