Marki na świecie

Bostik na świecie

Bostik around the world

Top

Zastosowania 

Proponujemy konstrukcyjne kleje hybrydowe - w tym Paneltack HM i Paneltack, które wiążą pod wpływem reakcji chemicznej z parą wodną który jest utwardzanym wilgocią. Są to trwale elastyczne, wysoce wytrzymałe mechanicznie i fizycznie kleje montażowe o neutralnym systemie wiązania, pozbawione rozpuszczalników, silikonu i izocyjanianów. Można je stosować do mocowania paneli elewacyjnych z włókno-cementu, HPL, ceramiki, spieków kwarcowych, kompozytów aluminiowych, a także płyt ze sprasowanej wełny skalnej Rockpanel Można go stosować do okładzin ściennych, mankietów, krawędzi dachów i rynien, sufitów i lukarn. Pełna gama produktów do montażu fasad wentylowanych Bostik obejmuje kleje: 

  • Bostik H970 Paneltack MM: klej hybrydowy do płyt HPL.

  • Bostik H975 Paneltack HM: klej hybrydowy o wysokim module elastyczności do płyt włókno-cementowych, ceramiki i kompozytów aluminiowych. 

  • Bostik S970 Rockpanel S: klej na bazie silikonu neutralnego do płyt Rockpanel 

  • Bostik P975 Paneltack Eifs Pro B1: profesjonalny klej piankowy (ETA004:2000 B1) do płyt izolacyjnych.  

  • Bostik P965 Paneltack Eroof B1: profesjonalny klej piankowy B1 (z certyfikatem ETAG-006) do dachów płaskich.  

  • Bostik P775 Paneltack Eifs Pro B2: profesjonalny klej piankowy (ETA004:2000 B2) do płyt izolacyjnych.  

  • Bostik P575 Paneltack Eifs Pro B3: profesjonalny (ETA004:2000 B3) klej piankowy do płyt izolacyjnych.  

Klejenie paneli elewacyjnych to niezawodna i trwała metoda wykonywania fasad wentylowanych, charakteryzująca się szeregiem korzyści. Wysoka estetyka wykonania bez wiercenia w płytach (mocowanie niewidoczne dla oka). Mocowanie bez ryzyka tworzenia się rys, pęknięć i osłabiania konstrukcji płyty. Trwale elastyczny montaż oraz brak wystających łbów wkrętów, które często są przyczyną brudnych zacieków i plam W czasie upałów ściany nie będą się przegrzewać, a zimą nie ulegną zawilgoceniu. Technologie klejowe, które wykorzystujemy w Bostik sprawiły, że naszym produktom zaufało już wielu profesjonalistów z branży na całym świecie. Nasz zespół ekspertów stale pomaga w dostarczaniu rozwiązań technicznych dostosowanych do konkretnych aplikacji. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub chcesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Dołącz do grona tych, którzy wybrali wysoką jakość produktów i doświadczenie w branży klejenia paneli elewacyjnych.

Szeroka oferta Bostik

Zobacz dodatkowe artykuły z gamy ​produktów do fasad wentylowanych i sprawdź też inne kategorie asortymentu Bostik - np. kleje do płytek dla glazurników, architektów i sprzedawców detalicznych. Przygotowaliśmy nie tylko kleje i uszczelniacze, lecz także rozwiązania do podłóg i ścian, hybrydową izolację przeciwwodną i artykuły niezbędne w przemyśle wytwórczym.

Dowiedz się Więcej