Our main brands

Bostik na świecie

Bostik around the world

top

Jako czołowy lider technologii klejenia wnętrz samolotów, osiągamy najwyższe szczyty dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom.

Naszą specjalnością jest bezpośrednia współpraca z producentami samolotów, pozwalająca na zaprojektowanie specjalnych, niepowtarzalnych wnętrz, wyróżniających się na tle konkurencji. Opierając się na długoletniej ekspertyzie technicznej oraz pracach badawczo-rozwojowych, opracowujemy formuły pozwalające na zmniejszenie kosztów oraz eliminację nieefektywnego zużycia kleju.

Ponadto, nasi klienci odnoszą korzyści z naszych uznanych na całym świecie specjalistycznych rozwiązań ognioodpornych. Przy opracowywaniu klejów do wnętrz samolotów, szczególną uwagę przywiązujemy do tego, aby dostarczyć silnie wiążące produkty ognioodporne, zapewniające najwyższy stopień bezpieczeństwa pasażerów i załogi w niebezpiecznych sytuacjach.

Inteligentne innowacje

Nasze inteligentne kleje zajmują czołową pozycję w dziedzinie montażu samolotów. Innowacyjne produkty, takie jak „wiecznie żywe” błony klejowe, płynne kleje na bazie rozpuszczalnika lub na bazie wody oraz kleje typu „web” definiują nowoczesne techniki montażu samolotów.

: Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem klejów do przemysłu lotniczego, począwszy od żywic tłoczonych odpornych na plamy, po kleje „wieczne żywe”.

Zastosowanie kleju dla przemysłu lotniczego

  • Kleje do łączeń
  • Kleje kontaktowe
  • Żywice tłoczone
  • Kleje do tkanin ognioodpornych
  • Klej termozgrzewalny
  • Kompozyty przekładkowe

Dowiedz się więcej Kleje dla Przemysłu Lotniczego

Dowiedz się więcej Przemył transportowy i lotniczy

Kleje dla Przemył transportowy i lotniczy

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Vehicle_Bus_shutterstock_1193642974.jpg
Vehicle_Bus_shutterstock_1193642974.jpg

Dowiedz się więcej na Bostik Blog

3 Things to Know When Selecting Aircraft Interior Adhesives

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
aircraftinterior.png
aircraftinterior.png