Bostik na świecie

Bostik na całym świecie

ŁATWO, SZYBKO, DOSKONALE

Nowa Linia uszczelniaczy Perfect-Seal to kompletne i idealne rozwiązanie dla każdego. Profesjonalne produkty w zasięgu ręki. Od dziś wszelkie prace remontowo-budowlane staną się prostsze i przyjemniejsze.

Czerpiąc ze 120 lat doświadczenia, zaprojektowaliśmy linię uszczelniaczy Perfect Seal, doskonale dopasowane do kluczowych obszarów aplikacji, takich jak kuchnia, łazienka, dach, balkony i tarasy. W skład linii wchodzą uszczelniacze KUCHNIA, ŁAZIENKA i UNIWERSALNY. A także najnowszej generacji wielozadaniowe USZCZELNIACZE, AKRYLE, MULTI USZCZELANICZ-KLEJ i PIANY POLIURETANOWE. Specjalnie dobrane receptury sprawiają, że każdy produkt dedykowany jest do konkretnego obszaru zastosowań opisanego w czytelny sposób na opakowaniu.

To co wyróżnia linię Perfect Seal to również maksymalne ułatwienie prac i dużo prostsze osiągnięcie rezultatu, jakim jest uzyskanie GŁADKIEJ, równej, trwałej i pozbawionej pęcherzy FUGI. Teraz poradzą sobie z tym nawet osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy. Polecamy bowiem stosowanie uszczelniaczy Perfect Seal w zestawie ze specjalnym FINISHEREM W SPRAY’U oraz WYPROFILOWANĄ SZPACHELKĄ. W takim komplecie wykonanie profesjonalnej fugi stanie się dziecinnie proste.

Więcej informacji o najnowszych produktach znajdziecie na: