Marki i kraje

Druga połowa września, koniec lata, za oknem piękna pogoda, czy można wyobrazić sobie lepszy termin na prezentację nowej linii produktowej Bostik? Aby wszystko „zagrało” w 100% potrzebowaliśmy jeszcze miejsca, które będzie zarazem nowoczesne, ale przytulne. Nie było łatwo, a wybór padł na centrum kreatywności i biznesu Concordia Design i był to strzał w dziesiątkę. Ta strefa inspiracji, edukacji i rozwoju, okazała się idealnym miejscem na spotkanie się z naszymi partnerami biznesowymi, współpracownikami oraz zaproszonymi dziennikarzami, aby w uroczystej, ale swobodnej atmosferze zaprezentować ekscytujące nowości Bostik.

Mieliśmy mnóstwo czasu na dyskusje i spotkania w cztery oczy, uważamy, że bezpośredni kontakt umożliwia budowanie długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i partnerstwie. Oprócz wymiany doświadczeń, każde spotkanie, to także okazja do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem, w końcu motto, które przyświeca Bostik w codziennej pracy, brzmi: „Lepsze rezultaty dzięki wiedzy”, a to zobowiązuje.

Przygotowując galę, zadbaliśmy o każdy szczegół, u nas nie ma dróg na skróty, zawsze dążymy do doskonałości. A prezentacja rewelacyjnych produktów wymaga szczególnej oprawy, dlatego wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Główną okazją do spotkania była premiera nowej linii produktowej Bostik SEAL&BLOCK. To nowoczesne i kompleksowe systemy hydroizolacyjne, dedykowane do zapewnienia SKUTECZNEJ i DŁUGOTRWAŁEJ ochrony budynków przed wilgocią. Dzięki unikalnej formule gwarantują maksymalną ochronę przed wodą i wilgocią. Linia Bostik SEAL&BLOCK obejmuje zaawansowane rozwiązania do uszczelniania i izolacji przeciwwilgociowej, które można zastosować w obszarach, takich jak ściany, fundamenty, posadzki czy dachy. Jako że była to uroczysta gala z okazji premiery, nie mogło obyć się bez lampki szampana. Na dobry początek warto wznieść toast za pomyślność i sukcesy w pracy, co też uczyniliśmy. Nieco później rozpoczęła się oficjalna część uroczystości podczas której wiele się działo, ale o tym już za chwilę.

Wyjątkowe produkty wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego po części zapoznawczej przenieśliśmy się do przestronnej i klimatycznej sali konferencyjnej. Od początku zadbaliśmy o zaangażowanie publiczności, nudne i wielogodzinne wykłady nie są w naszym stylu, więc prezentację rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy w Kahoota. Gra dobrze rozgrzała audytorium i przygotowała wszystkich do właściwej prezentacji. Było wszystko, czego potrzeba, by stworzyć uroczystą atmosferę — odpowiednie tempo, duże nasycenie merytorycznymi treściami, nowoczesna formuła, muzyka, światła…oraz charyzmatyczni prelegenci, czyli nasz zespół specjalistów. Mateusz, Sławek, Marcin i Wiktor, jak zawsze dali z siebie wszystko, było konkretnie, ciekawie i z przytupem😊. Clu programu to oczywiście prezentacja linii Bostik SEAL&BLOCK. Uczestnicy dowiedzieli się o m.in. o tym, jak wygląda nowa szata graficzna, jakie znaczenie mają odświeżone i usystematyzowane nazwy, a także gdzie i jak można zastosować nasze profesjonalne rozwiązania hydroizolacyjne. Pojawiły się również zapowiedzi kolejnej linii produktów związanych z ochroną przeciwwilgociową, nasz specjalista segmentu DIY opowiedział o planach i przyszłorocznych premierach dla segmentu odbiorców indywidualnych, czyli nowej gamie preparatów z serii WATERSTOP.

Przy każdej okazji staramy się nieść kaganek oświaty, nie inaczej było tym razem. Zgromadzeni na sali uczestnicy usłyszeli o szerokich możliwościach edukacyjnych, jakie oferujemy w ramach Bostik Academy. Nasze interaktywne kompendium wiedzy, w którym znaleźć można informacje techniczne, broszury, filmy instruktażowe, FAQ i wiele innych przydatnych materiałów. Opowiedzieliśmy także o innych udogodnieniach m.in. o wprowadzonym w ubiegłym roku mobilnym centrum szkoleniowym – Bostik Truck, a także o nowościach w postaci webinarów. Masa konkretów i cennych informacji w skondensowanej formie nie pozwoliła, aby nawet na chwilę wdarło się znużenie.

W dalszej części ceremonii uhonorowaliśmy naszych partnerów i dystrybutorów statuetkami. To takie nasze Oskary lub Złote Globy sprzedażowe, które są wyrazem podziękowania i wsparcia dla firm zajmujących się sprzedażą naszych produktów. Nasz rozwój i sukcesy, to również wasza zasługa, dzięki temu możemy dostarczać odbiorcom jeszcze lepsze rozwiązania do klejenia i uszczelniania. Część oficjalna zakończyła się pamiątkową fotografią, po czym zasiedliśmy do wspólnej kolacji, by w mniej formalnej atmosferze omówić wydarzenia całego dnia, a także porozmawiać o planach i wspólnych celach.
Bez wątpienia nowa linia produktów Bostik SEAL&BLOCK to innowacyjne rozwiązania do uszczelniania i izolowania, które zapewnią spokój i bezpieczeństwo w każdym budynku, dlatego uroczysta oprawa doskonale podkreśliła doniosłość premiery. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział, razem pracujemy na sukces marki Bostik!

Top