Bostik around the world

Marki na świecie

W ostatnim czasie Bogusław Nowosielski - Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Bostik Polska - odebrał aż 3 nagrody Kreator Budownictwa Roku 2021. Certyfikaty Kreator Budownictwa trafiły do firmy BOSTIK oraz do osoby zarządzającej. W kategorii produktowej tytułem Kreator Budownictwa zostało wyróżnione rozwiązanie Bostik FLEXPRO PU 811. Jego unikalne parametry tworzą nową jakość w branży budowlanej, a innowacyjna technologia produkcji zapewnia niespotykane właściwości robocze.

Kreator Budownictwa Roku to tytuł przyznawany osobom i firmom, których wizja oraz strategia działania zmieniają na korzyść gospodarkę i rynek budowlany w Polsce, a także za granicą. Pomysłodawcą i organizatorem projektu Kreator Budownictwa Roku od dziesięciu lat jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Patronat honorowy od samego początku sprawuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa, a tegoroczne wydarzenie  zostało objęte patronatem  honorowym  przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.  

Bardzo dziękujemy za to, że każdego dnia wybierają Państwo wysokiej jakości, nowoczesne, zaawansowane technologicznie oraz bezpieczne w użytkowaniu rozwiązania Bostik. Bez Państwa zaangażowania nie zostalibyśmy laureatem aż trzech nagród. Jest nam bardzo miło, że spośród szerokiej gamy dostępnych na rynku rozwiązań to właśnie produktom z logo gekona ufają Państwo najbardziej.

Top