Bostik around the world

Marki na świecie

Nasza historia jest pełna oryginalnych rozwiązań i innowacji - począwszy od wprowadzenia na rynek pierwszego kleju do samoprzylepnego zapięcia w pieluszkach niemowlęcych. Od 1889 roku opatentowaliśmy ponad 9 000 technologii, których przedział zastosowań jest imponujący – od masy BluTack, po specjalistyczne kleje stosowane w lotnictwie. Historia firmy pokazuje, jak Bostik rozwinął się na przestrzeni dekad, zaczynając od lokalnego producenta barwników, po objęcie roli globalnego lidera przemysłu.

- Wszystko co osiągnęliśmy, nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania i poświęcenia naszych pracowników i klientów. Stawiamy na permanentny rozwój, transparentność i partnerstwo. Budowanie długofalowych relacji na linii pracownik-firma, a także firma-klient to najlepsze paliwo do dalszego rozwoju naszego biznesu - Bogusław Nowosielski, Prezes Zarządu firmy Bostik.

Dynamiczny rozwój to nie tylko ciągłe poszerzanie oferty produktowej, ale również dbanie o  poszerzanie zebranej wiedzy oraz edukacja profesjonalistów z rynku budowlanego. Oferujemy jedno z najbardziej efektywnych centrów szkoleniowych oraz środowisk edukacyjnych w branży – Bostik Academy. Jak mówi Artur Kreczyński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bostik: - Profesjonalną obsługę, innowacyjne produkty, ekologiczne podejście i najnowocześniejsze technologie z sukcesem uzupełnia przekazywanie zbieranej latami wiedzy. W związku z tym, systematycznie wzbogacamy i rozwijamy nasze centrum szkoleniowe, a także samą ofertę edukacyjną dla naszych klientów. Chcemy osiągać lepsze rezultaty dzięki wiedzy.

- Rozwój firmy to innowacyjne technologie oraz budowanie tożsamości, odzwierciedlającej kierunek, w którym podążamy. W związku z tym dbamy o jednolity koncept produktów, o wspólny przekaz marketingowy i spójną, silną politykę handlową, nie tylko w Polsce, ale i w regionie całej Europy Wschodniej. Efekty takiego podejścia możemy dostrzec już teraz. Polska, a także Europa Wschodnia to silni gracze na rynku  – uzupełnia Piotr Dąbrowski, C&C Business Director East Europe.

Poza wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań i poszerzaniem oferty edukacyjnej, Bostik kładzie nacisk na działania angażujące społecznie. Jedną z wielu inicjatyw, jednocześnie łamiącą stereotyp kierowania produktów Bostik wyłącznie do męskiej części odbiorców, jest zaangażowanie od 2020 roku w sponsoring tytularny kobiecej drużyny piłki siatkowej Bialskiego Klubu Sportowego. Siatkarki BKS Bostik Bielsko-Biała od lat występują w ścisłej czołówce ekstraklasy najlepszych drużyn w Polsce, zdobywając liczne Puchary oraz Mistrzostwa Polski. Bostik wspiera bialskie zawodniczki w osiąganiu dalszych sukcesów siatkarskich, a poza boiskiem wspomaga je podczas remontów, domowych napraw oraz prac z zakresu DIY.

Top