Marki i kraje

Bostik zawsze stara się, by oferowane rozwiązania były tak skomponowane, aby spełniały kilka czynników nowoczesnego montażu wykładzin elastycznych. Dlatego w ofercie pojawia się klej, którego jeszcze nie było na rynku, stanowiący nie tylko nowy trend, lecz również ewolucję klejów do wykładzin. Poznajcie STIX A600 EVOLUTION!

STIX A600 EVOLUTION to nowoczesne podejście do tematyki przyjaznego produktu zarówno dla wykonawcy, jak i środowiska. Unikalna technologia opatentowana przez BOSTIK oparta o szklane mikrokulki wpływa znacząco na wydajność kleju i na jego wagę. Niesie to korzyści w postaci 30% większego pokrycia z tego samego opakowania jak inne standardowe kleje do wykładzin elastycznych. Struktura kleju ułatwia rozprowadzanie go pod pacą zębatą umożliwiając mniejsze nakłady wysiłku w rozprowadzaniu kleju.

STIX A600 EVLUTION to przyszłościowe rozwiązanie mające na celu zmniejszenie użycia surowców chemicznych. Dodatkowo, aż 35% składu produktu stanowią składniki w pełni biodegradowalne. Nasze nowe rozwiązanie to technologia przyszłości.

Zapraszamy na stronę produktu, aby dowiedzieć się więcej o obszarach aplikacji oraz parametrach technicznych!

Top