Bostik around the world

Marki na świecie

Począwszy od 1889 roku, Bostik wprowadził na rynek imponującą liczbę ponad 9 000 tysięcy technologii, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki i przemysłu. Historia firmy jest znakomitym przykładem przemyślanego podejścia do biznesu. W ofercie Bostik dostępne są produkty o bardzo szerokim spektrum zastosowania, a co kilkanaście miesięcy firma dostarcza klientom interesujące nowości.

Nieszablonowe i elastyczne podejście, a także dbanie o nieustanny rozwój katalogu produktów, kompetencji pracowniczych, jak i relacji z klientami to znaki rozpoznawcze Bostik. W myśl hasła „LEPSZE REZULTATY DZIĘKI WIEDZY” firma wytrwale dąży do tego, by rzetelna informacja o produktach i ich zastosowaniu dotarła do wszystkich klientów i partnerów biznesowych. Szkolenia online w ramach Bostik Academy, Mobilne Centrum Szkoleniowe Bostik Truck, czy działające na terenie siedziby firmy w Sadach koło Poznania Centrum Doskonałości Bostik, to znakomite przykłady długofalowej i spójnej strategii działania.
Szczególnie istotne w trudnych czasach jest wspieranie klientów, a edukacja jest dla nas jednym z filarów budowania długotrwałych relacji biznesowych – mówi Bogusław Nowosielski, Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający firmy Bostik.

Wszystkie działania Bostik w Polsce są częścią globalnej strategii firmy, która zakłada dbałość o jednolity koncept produktów, czytelny przekaz marketingowy, przejrzystą politykę handlową, a także nieustanne wsparcie merytoryczne i sprzedażowe partnerów biznesowych. Produkty opracowywane są z największą dbałością o szczegóły, a liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają najwyższą jakość, znakomite właściwości robocze oraz innowacyjność oferty Bostik.
Firma jest laureatem nagrody Budowlanej Marki Roku 2019, a także trzech nagród Kreatora Budownictwa Roku 2021. Firma również została czterokrotnym laureatem Diamentów Forbesa.
Top