Bostik around the world

Marki na świecie

W branży budowlanej każde zlecenie jest wyjątkowe, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Niejednokrotnie trzeba działać szybko, poszukując jednocześnie nowych rozwiązań, aby osiągnąć zamierzone cele i wypełnić zobowiązania.

Zaangażowanie jest jedną z podstawowych wartości Bostik. Dlatego firma dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez ponad ponad 130 lat. Ponieważ niezawodność jest podstawą zaufania, najważniejsze są produkty wysokiej jakości oraz doskonała obsługa.

Zespół Bostik tworzą uważni sprzedawcy, profesjonalni technicy oraz doświadczeni badacze. Każdy członek wnosi wiedzę i dzieli tę samą pasję i ducha zespołu. Wspólnie angażują się, pracując dzień po dniu wraz z budowniczymi i instalatorami, aby sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stwarza inwestycja.

Dlatego chcemy podzielić się NOWYM KOMPLEKSOWYM I JEDNOLITYM ASORTYMENTEM ROZWIĄZAŃ DO PODŁÓG

Bardziej przejrzysty i atrakcyjny koncept inteligentnych rozwiązań dla systemów podłogowych jest już dostępny! Zmiana obejmuje produkty z 40 krajów i jest przeprowadzona w 26 wersjach językowych.

Nowe nazwy produktów z zakresu przygotowania podłoża, klejenia podłóg drewnianych i wykładzin w jasny sposób definiują ich segment, technologię, a także specyfikę.

Obok grafika wyjaśniająca podstawowe założenia konceptu. 

Nowoczesne opakowania posiadają natomiast czytelny układ oraz najważniejsze informacje w wyznaczonych, stałych miejscach.

Obok grafika przedstawiająca nową etykietę wraz z rozmieszczeniem stałych elementów i wyjaśnieniem znajdujących się na niej informacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami produktowymi na naszej stronie!

Top