Dünya Çapında Bostik

Ana Markalar

Bostik'te Kariyer

Keşiflerinizin ötesine geçin. Bir Arkema şirketi olan Bostik’i seçin. Arkema’ya katılmak demek, uluslararası, yenilikçi ve sorumlu bir şirket ile bütünleşmek demektir. 

Günümüzdeki faaliyetlerimiz, içinde yaşadığımız ve gelecek kuşakların yaşayacağı küresel topluma olumlu bir katkı yapmalıdır. Bize katılmak, yarının dünyasını tasarlamaya yardımcı olmaktır. Bostik, Grubun büyük bir faaliyetidir. Bostik’e katılmak, büyüyen tutkularımızın bir parçası olmak demektir. 

Bize katılın:

İş yönetimi, pazarlama, finans, üretim, destek işlevleri gibi çok çeşitli özgeçmişe sahip genç, deneyimli ve uzman kişileri işe alıyoruz. 

Sunabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi alın 

Arkema grubu yüksek düzeyde teknik yeterlilik, uzmanlık ve performans sahibi ekiplerden güç alır. Grup kendi insan yeteneğinin geliştirilmesine yatırım yapar.  

Bizim uzmanlığımızı keşfedin 

Eğitim geçmişiniz, deneyim düzeyiniz ve uzmanlık düzeyiniz ne olursa olsun tam size göre bir mesleğimiz bulunduğundan eminiz! Grup içinde 200’den fazla meslek dört ana alana bölünmüş bulunmaktadır: endüstriyel, Ar-Ge, iş yönetimi ve destek meslekleri. 

Geleceğin mezunları 

Bostik, geleceğin mezunları ile köprüler kurmak için dünyanın çeşitli yerlerindeki okullar ve üniversiteler ile özel bağlar oluşturmak için Arkema’ya katılmaktadır. 

Bostik hakkında daha fazlasını keşfedin

Top