Markalar ve ülkeler

Kadın hijyeni: tek kullanımlık hijyen ürünleri endüstrisi için akıllı yapıştırıcı çözümleri

Kadın hijyen ürünleri için dünyanın ilk yüksek performanslı  pozisyonlama tutkalıinı piyasaya sürmemizden önce bile, Bostik dünya çapında üreticiler için önde gelen bir iş ortağı olarak kabul edilmekteydi. Bugün, kadın hijyen ürünleri için geniş bir akıllı tutkal serisi sunmaktayız. Son derece sağlam. Peel performansı yüksek. Düşük  tüketim. Yapıştırıcılarımız, müşterilerinize güvenilir, şık ve rahat bir ürün sunmanıza yardımcı olur.

Eğer yeni bir projeye başlıyor ya da elinizdeki projeleri geliştirmek için yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız, atacağınız ilk adım Bostik’le irtibata geçmek olmalıdır.

 

Kadın bakım ürünleri için akıllı uygulamalar 

Pozisyonlama uygulaması. Akıllı tutkallarımız her seferinde yapışan, yerinde duran ve hareket halindeyken oynamayan bir ped üretmenizi mümkün kılar. Aynı zamanda farklı kumaş topoğrafyalarına, dokumalarına, yüzey işlemlerine ve çeşitli esnekliklere uyum sağlayabilmektedirler. İleri seviyedeki işlenebilirlikleri ve proses şartlarına uygunluğu sayesinde, geniş bir tüketim ve sıcaklık aralığında tutarlı bir performans gösterir.    

Construction. Yenilikçi formülü mükemmel işlenebilirlik  sunar. Düşük viskoziteleri, tüketim miktarı ve uygulama sıcaklığında azalma sağlayarak maliyette belirgin bir tasarruf elde etmenizi mümkün kılar.  Üstelik tutkal özellikleri zorlu nakliye ya da depolama koşullarında dahi sabit kalır.

Daha fazla bilgi TEK KULLANIMLIK HİJYEN ÜRÜNLERİ

Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri Tutkalları | Non Woven Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-640x480.png

Bebek Bakımı Ürünleri Yapıştırıcıları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-baby-case-640x480.png

Kadın Hijyen Ürünleri Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-feminine-hygiene-640x480.png

Yetişkin Bezi Tutkallari

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-adult-incontinence-640x480.png
Top