Markalar ve ülkeler

46. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL

Yeni Su Yalıtım Konseptimiz Seal&Block'un Lansmanını yapmak için katılacağımız Yapı Fuarı'nda sizlerle bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz!

46. Yapı Fuarı'nda, Seal&Block konseptimiz ve Hibrit Teknoloji ile geliştirilen yeni ürünlerimizi destekleyici sunumlar ve uygulamalarla birlikte tanıtacağımız standımıza siz değerli iş ortaklarımızı davet ediyoruz. Fuar boyunca, ürünlerimizi yakından inceleme fırsatı bulacak, demo uygulamalarıyla ürünlerimizin performansını deneyimleyebilecek ve sektördeki yenilikleri takip etme şansını elde edeceksiniz.

Standımıza Herkesi Bekliyoruz. Salon:7  Stant:7281

Su İle Savaşmak İçin Blocker Ligi'ne Katılın!

BOSTIK SEAL&BLOCK su yalıtım çözümleri, yapılarınızı suyun zararlarından korumak için mükemmel bir çözüm sunar. Yüksek performanslı ürünlerimiz, suyun neden olabileceği maliyetli ve geri dönüşü olmayan hasarları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Profesyonellere yönelik geniş bir çözüm yelpazesi ile SEAL&BLOCK, her türlü su yalıtım ihtiyacınıza uygun çözümlerle karşınızda! Bostik kalitesine güvenin ve yapılarınızı güvende tutmak için doğru çözümü seçin. 

Bostik Türkiye, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak yer alan yeni uygulaması Bostik ProTM’yu yayınladı.

Bostik ProTM Mobil Uygulaması her an yanınızda!

Yeni Bostik ProTM mobil uygulaması, ziyaretçilerine zengin ve hızlı bir kullanıcı deneyimini sunuyor. Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde, profesyonelleri anında Bostik’in zengin dünyasına sokuyor. Ürün bilgilerine ve teknik verilere ulaşmak için harcanan vakit kaybını önlemek amacıyla tasarlanan Bostik ProTM, şantiye de olsun toplantı da olsun, her yerden bilgiye kolayca erişim sağlıyor.Yeni Bostik ProTM mobil uygulaması, ziyaretçilerine zengin ve hızlı bir kullanıcı deneyimini sunuyor. Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde, profesyonelleri anında Bostik’in zengin dünyasına sokuyor. Ürün bilgilerine ve teknik verilere ulaşmak için harcanan vakit kaybını önlemek amacıyla tasarlanan Bostik ProTM, şantiye de olsun toplantı da olsun, her yerden bilgiye kolayca erişim sağlıyor.

Ağu 16 2022
  • News

Bostik ProTM Mobil Uygulaması her an yanınızda!

Bostik Türkiye, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak yer alan yeni ...
Daha fazla oku
Bostik pro app_640x480.png
Bostik pro app_640x480.png
Ağu 16 2022
  • News

Bostik gençlerle bir araya geldi!

Yapı sistemlerinde temelden çatıya, içeriden dışarıya akıllı ...
Daha fazla oku
Bostik ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi semineri.jpg
Bostik ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi semineri.jpg
Nis 08 2022
  • Events

44. YAPI FUARI 2022

Bostik Türkiye yeni nesil akıllı zemin sistemlerinin lansmanını
Yapı Fuarı’nda ...
Daha fazla oku
TR_news_TurkeyBuild_640x480.png
TR_news_TurkeyBuild_640x480.png
Kas 16 2021

AVRASYA KAPI PENCERE CAM FUARI 2021

Bostik Türkiye, Avrasya Kapı 2021’de sektör profesyonelleriyle buluştu
Daha fazla oku
Eurasia_2021.png
Eurasia_2021.png
Top