Dünya Çapında Bostik

Ana Markalar

45. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL

Resmi olarak ilk defa lansmanını fuarda yapacağımız HD Polimer teknolojisi ile geliştirilen ÇEKOBOND SERİSİ ‘Sızdırmazlık ve Yapıştırıcı’ ürün grubumuzun tanıtımını yapmak ve 2020 yılında BOSTIK Grubunun satın alması sonucunda bünyemize katılan ‘Dekoratif Yüzey Kaplamaları’nda Avrupa liderlerinden olan IDEALWORK markamızın tanıtım sürecini ve Türkiye pazarındaki stratejilerimizi hedef kitlelerimiz ile paylaşmak için Yapı Fuarında siz değerli misafir ve iş ortaklarımız ile görüşmekten mutluluk duyacağız.

Standımıza Herkesi Bekliyoruz. Salon:7  Stant:7281

Yenilikçi Dekoratif Çözümler ile Benzersiz Yüzeyler Yaratıyoruz!

Dekoratif beton zemin ve duvar kaplamalarına yönelik sistemlerin üretiminde ve geliştirilmesinde Avrupa lideri olan Ideal Work®,  projelerinizde sınırsız doku, renk, bitiş özgürlüğü ile eşsiz yüzeyler elde etmenize yardımcı oluyor!
 
Görünür Derzlere ve Kesintili Hatlara Elveda!
Ideal Work® sistemlerini; derz gerektirmeden, iç ve dış mekanlarınızda, zemin - duvarlarda ve hatta mobilyalarınızda tercih edebilirsiniz.
 
Artık tek bir bitiş detayıyla, farklı yüzeyleri kaplamak mümkün!
Bu sistemler; mağazalara, ofislere, müzelere, evlere ve bunlar gibi birçok mekana yenilikçi ve modern bir görünüm kazandırır. Mükemmel bitişler, efektler, sayısız renk ve kompozisyon olanakları sayesinde, her yüzey eşsiz bir sanat eseri haline geliyor.
 
Minimalist, klasik veya fütüristik herhangi bir alanı benzersiz kılabilen sürekli, yenilikçi ve dokunsal bir yüzey arıyorsanız Ideal Work sistemlerinden Microtopping® tam size göre.

Bostik Türkiye, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak yer alan yeni uygulaması Bostik ProTM’yu yayınladı.

Bostik ProTM Mobil Uygulaması her an yanınızda!

Yeni Bostik ProTM mobil uygulaması, ziyaretçilerine zengin ve hızlı bir kullanıcı deneyimini sunuyor. Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde, profesyonelleri anında Bostik’in zengin dünyasına sokuyor. Ürün bilgilerine ve teknik verilere ulaşmak için harcanan vakit kaybını önlemek amacıyla tasarlanan Bostik ProTM, şantiye de olsun toplantı da olsun, her yerden bilgiye kolayca erişim sağlıyor.Yeni Bostik ProTM mobil uygulaması, ziyaretçilerine zengin ve hızlı bir kullanıcı deneyimini sunuyor. Zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde, profesyonelleri anında Bostik’in zengin dünyasına sokuyor. Ürün bilgilerine ve teknik verilere ulaşmak için harcanan vakit kaybını önlemek amacıyla tasarlanan Bostik ProTM, şantiye de olsun toplantı da olsun, her yerden bilgiye kolayca erişim sağlıyor.

Ağu 16 2022
  • News

Bostik gençlerle bir araya geldi!

Yapı sistemlerinde temelden çatıya, içeriden dışarıya akıllı ...
Daha fazla oku
Bostik ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi semineri.jpg
Bostik ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi semineri.jpg
Ağu 16 2022
  • News

Bostik ProTM Mobil Uygulaması her an yanınızda!

Bostik Türkiye, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak yer alan yeni ...
Daha fazla oku
Bostik pro app_640x480.png
Bostik pro app_640x480.png
Nis 08 2022
  • Events

44. YAPI FUARI 2022

Bostik Türkiye yeni nesil akıllı zemin sistemlerinin lansmanını
Yapı Fuarı’nda ...
Daha fazla oku
TR_news_TurkeyBuild_640x480.png
TR_news_TurkeyBuild_640x480.png
Kas 16 2021

AVRASYA KAPI PENCERE CAM FUARI 2021

Bostik Türkiye, Avrasya Kapı 2021’de sektör profesyonelleriyle buluştu
Daha fazla oku
Eurasia_2021.png
Eurasia_2021.png
Top