Markalar ve ülkeler

Panel Uygulama Alanı

Duvar paneli, cephe kaplama sistemleri ve cephe sistemi panellerini yapıştırmak için PanelTack™ bakım gerektirmeyen bir çözüm için garantinizdir. Bostik 30 yıldan uzun bir süredir PanelTack™ sistemi ile duvar kaplama ve panel yapıştırma alanında bilgimizi, deneyimimizi ve yenilikçiliğimizi küresel bir ölçekte vurgulayan kanıtlanmış performansı ile bir lider olmuştur.

Duvar kaplaması, sağlamlığı, enerji tasarrufu faydaları, kurulum kolaylığı, hızı ve temizliği ve kusursuz bir estetik görünümü ile son yıllarda yaygınlık kazanmıştır. Bu yapıştırıcı sistemi, panellerin kendi ağırlığı altında sarkmasını önlemektedir ve bunlar rüzgar, sıcaklık ve nem gibi çevresel değişikliler yüzünden döngüsel genişlemeyi ve büzülmeyi emmektedir. Hassas ölçülü porselen karo paneller, yüksek basınç laminat (HPL), alüminyum kompozit malzemeler (ACM), preslenmiş mineral yünü (PMW), elyaflı çimento panolar (FCB), porselen, seramik, beton, gözenekli alt yüzeyler ve başka benzer malzemeler gibi duvar paneli ve cephe kaplama malzemeleri rüzgar yüklerini emebilmekte ve aşırı koşullarda kalıcı bir yapıştırma sağlamaktadır.

Bostik, yalıtım cephe panellerini duvarlara yapıştırmak için ETA 004:2000’e göre test edilmiş ve onaylanmış bir dizi özgün ürün sağlamaktadır, yani Bostik’in yapıştırıcı köpükleri mekanik tespit elemanları kullanılmadan yalıtım paneli yapıştırıcısı olarak kullanılabilmektedir. Maliyet ve zaman tasarrufu.  

Destek ve Açıklama

Paneltack, SMP esaslı, nem ile kürlenen esnek bir yapıştırıcıdır. Paneltack ayrıca çözücü ve izosiyanat içermez. Yapıştırma panelleri, duvar kaplamaları, çatı ve oluk kenarları, tavanlar, çatı pencereleri ve çerçeve dolguları için de kullanılabilir.

Tüm bu ürünlerin ürün özellikleri ve performansı bu alanın uzmanları ile yakın bir işbirliği içinde geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Bunun amacı yüksek kaliteli bir ürünü en iyi sonuçları alacak şekilde en rahat yoldan uygulayabilmenizdir.

Teknik temsilcilerimiz teknik sorular ve ürün tavsiyeleri için her zaman hizmetinizdedir.  

ÜRÜNLER

PANELTACK.jpg
PANELTACK.jpg
PANELTACK
  • Product

PanelTack, SMP Esaslı, düz dış cephe panellerinin ve özellikle yüksek basınçla üretilen Laminat kaplama panellerinin
cephe yüzeyine bağlanması ...

PANELTACK-HM.jpg
PANELTACK-HM.jpg
PANELTACK HM
  • Product

PanelTack HM, SMP esaslı, özellikle Elyaf takviyeli çimento levhalar (fibercement), doğal taş ve alüminyum kompozit panelleri cephe yüzeyine ...

FOAMTAPE.jpg
FOAMTAPE.jpg
SIMSON FOAMTAPE
  • Product

FoamTape, bir yüzünde koruyucu folyo bulunan çift taraflı HDPE yapışkan köpük banttır. Kaplama panellerinin yapıştırılmasında yapıştırma ...

PRIMER-PANELTACK.jpg
PRIMER-PANELTACK.jpg
SIMSON PRIMER PANELTACK
  • Product

Primer PanelTack, kaplama panelleri ve metaller üzerindeki yapışma dayanımını arttırmak amacıyla kullanılan bir yıkama astarıdır. Ahşap yüzeylerin ...

Daha Fazla Bilgi

Top