Markalar ve ülkeler

Bebek bezleri için tutkallar

İster emeklesin, ister koşsun, ister mışıl mışıl uyusun. Akıllı yapıştırıcılarımız bebek bezlerinizin bebekleri kuru ve rahat tutmak için her harekete gerekli şekilde tepki vermesini garanti altına alır. Üstelik operasyonlarınızı geliştirecek ve karınızı artıracak kadar beceriklidirler.

Eğer yeni bir projeye başlıyor ya da elinizdeki projeleri geliştirmek için yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız, atacağınız ilk adım Bostik’le irtibata geçmek olmalıdır.

 

Bebek bakım ürünleri için akıllı uygulamalar

Stretch uygulaması. Gerdirme motorları ile yapılan karşılaştırmalı testler stretch tutkallarımızın bebek bezlerinizi diğer tekniklere göre daha yumuşak yaptığını kanıtlamıştır. Bu yapıştırıcılar aynı zamanda son derece sağlam olduklarından bezler şeklini kaybetmez hareket halinde ya da uyumakta olan bir bebeğin altının kuru kalmasını garanti altına alır. 

Elastik uygulaması. Esnedikten sonra eski yerine geri dönen tutkallar sızıntıyı önler. Elastik tutkallarımız Bebek bezlerine benzersiz kayma ve gerilme direnci vermek için kullandığınız substrat ve süreçlerle uyum sağlayacak kadar akıllıdır. Düşük uygulama sıcaklığı ve daha az  tüketim miktarı, verimliliği artırırken maliyeti azaltır. 

Construction. Akıllı yapıştırıcılar düşük maliyetlidir ve hattınızı yeniden düzenlemeniz ya da bebek bezinizi baştan tasarlamanız gerektiğinde ihtiyacınıza uyum sağlayabilirler. Üstelik hattınızın hızını sınırlandırmadığı için  yoğun bir tempoya yetişebilmenizi mümkün kılarlar. Peel (Uç açılma) mukavemeti  ile Shear (kayma) direnci arasında yakalanan en uygun denge ile işiniz kolaylaşır, daha fazla substrat ve tedarik seçeneği ile verimliliğiniz artar. Daha az sorun, sızıntı(bleedthrough ve blocking) koku ve daha güzel renk ise diğer artılardır.  

Wetness (Islaklık) Indikatörü. Net, dakik ve sadece gerektiği zaman ortaya çıkacak kadar akıllı. Islaklık gösteren renk değişiminin daha güvenilir olması için çevreden gelen etkilere karşı daha dirençli.  Üstelik işlenebilirliği  arttıran kusursuz intermitent (kesik) atım kontrolu sayesinde tutkal sadece ve sadece ihtiyaç duyulan yere  atılır. 

Core Uygulaması. Daha ince bebek bezleri üretme mücadelesinin üstesinden konfor ve güvenilirlik için core bütünlüğünü koruduğu kanıtlanmış  tutkallarla gelin. Akıllı yapıştırıcılar aynı zamanda tüm uygulama yöntemleriyle uyumludur ve geniş bir çeşitlilikteki substrata nüfuz edebilecek kadar esnektir. 

Eğer yeni bir bebek bakım ürünü projesine başlıyor ya da elinizdeki projeleri geliştirmek için yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız, atacağınız ilk adım Bostik’le irtibata geçmek olmalıdır.  

Daha fazla bilgi TEK KULLANIMLIK HİJYEN ÜRÜNLERİ

Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri Tutkalları | Non Woven Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-640x480.png

Bebek Bakımı Ürünleri Yapıştırıcıları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-baby-case-640x480.png

Kadın Hijyen Ürünleri Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-feminine-hygiene-640x480.png

Yetişkin Bezi Tutkallari

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-adult-incontinence-640x480.png
Top