Markalar ve ülkeler

Tek kullanımlık hijyen ürünleri uzmanlığı

Bostik yaklaşık elli yıldır tek kullanımlık hijyen ürünleri için akıllı  yapıştırıcı çözümleriyle önder konumundadır.

İlk elastik bebek bezi yapıştırıcısını geliştirmekten esneyebilen yapıştırıcılardaki öncü rolümüze kadar, yeniliklerimiz tek kullanımlık hijyen ürünleri endüstrisinde dünya çapında evrimsel değişimler yaratmıştır.

 

Daha fazlasını yapan daha akıllı yapıştırıcılar

Akıllı bir yapıştırıcı, tek kullanımlık bir hijyen ürününün görevini yerine getirebilmesini sağlamalıdır: yani kullanıcının kuru ve rahat hissetmesi...ve bunun gizlilikle yapılması. Böyle bir yapıştırıcı aynı zamanda verimliliği artırarak, maliyeti azaltarak ve uyum yeteneğini yükselterek üretim işlemlerini geliştirecek beceride olmalıdır.

İnovasyon ve iş birliği ile, Bostik projenizin her aşamasına değer katmanıza yardımcı olabilir. Yeni nesil Coater hatlarımız, eksiksiz testlerimiz ve teknik sorunları çözen uzmanlarımızla zaman kaybetmenizin , deneme ve testlerle kendi üretim hatlarınızda uğraşmanızın önüne geçer, üstelik bunu güvenebileceğiniz bir uzmanlık değeri de ekleyerek yaparlar. Ürün geliştirme ekibimiz üstün yapışma ve genel performansı garanti altına almak için gerekli olan  engin deneyime sahiptir. En son trend ve eğilimleri yakından takip eden özel piyasa uzmanlarımız sayesinde, piyasanın gerekliliklerini karşılamanıza yardımcı olacağız. Yeni bir fikriniz varsa ya da yeni bir projeye başlıyorsanız, Bostik’le görüşme zamanınız gelmiş demektir.

 

Dünyada Bostik

Tek kullanımlık hijyen endüstrisi tüm dünyada hızla gelişirken, Bostik müşterilerinin sağ kolu oluyor. Bugün 50’den fazla ülkede üretim ve pazarlama sahalarında varlığımız bulunmakta. Müşterilerimiz daha ince, daha emici, daha yumuşak ürünler yaratma ihtiyacı ya da yeni substrat kullanımı gereksinimi gibi zorluklarla karşılaştığında, performans ve üretim kalitesinin her daim verimli olmasını garanti altına alan akıllı çözümlerle, üretim tesisiniz nerede olursa olsun hazırız.

Bostik Worldwide’e bağlı olarak, beş kıtadan araştırmacı ve kimyagerin deneyimlerinden güç alıyoruz. Dünya çapındaki görünmez ağımız her hacimde ürün siparişiyle başa çıkabilmek ve piyasadaki değişimlere hızla uyum sağlamak için üretim esnekliği sağlıyor. Bunların yanı sıra, müşterilerimiz verimli ve güvenilir tedarik zincirimiz sayesinde daimi tedarik sağlanması konusunda kendilerini her zaman güvende hissediyor.

Daha fazla bilgi TEK KULLANIMLIK HİJYEN ÜRÜNLERİ

Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri Tutkalları | Non Woven Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-640x480.png

Bebek Bakımı Ürünleri Yapıştırıcıları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-baby-case-640x480.png

Kadın Hijyen Ürünleri Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-feminine-hygiene-640x480.png

Yetişkin Bezi Tutkallari

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-adult-incontinence-640x480.png
Top