Markalar ve ülkeler
Bostik, yapıştırıcı teknolojilerinde dünya çapında bir lider

Bostik Hakkında

Bostik, inşaat, son tüketici ve endüstri pazarlarında önde gelen global bir yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan uzun bir süredir, daha akıllı olan ve günlük yaşamları şekillendiren güçlere daha kolay uyum sağlayan yenilikçi yalıtım ve yapıştırma çözümleri geliştirmektedir. Bostik’in akıllı yapıştırıcıları beşikten mezara, evden ofise her yerde kullanılabilir.  

About Bostik
About Bostik

Temel rakamlar ile Bostik 

Bostik 54 üretim, dağıtım, satış ve yönetim merkezleri ile 45 ülkede mevcuttur.  

Bostik, bir Arkema şirketi

Bostik, Arkema grubunun Yapıştırıcı ve Yapı Kimyasalları çözümleri işkoludur. Arkema, malzeme biliminde kendisine özgü bir dizi uzmanlığa dayanarak, yeni ve sürdürülebilir malzemeler için sürekli büyüyen talebe yanıt verebilmek için birinci sınıf teknolojilerden oluşan bir portföy sağlamaktadır. Grup 2024 yılında sadece Özel Malzemeler alanında faaliyet gösteren bir şirket haline gelme tutkusu ile, Grubun satışlarının % 80 kadarını oluşturan tamamlayıcı, esnek ve son derece yenilikçi 3 segment - Yapıştırıcı Çözümleri, Gelişmiş Malzemeler ve Kaplama Çözümleri - segmentleri ile iyi bir konuma ve rekabet gücüne sahip ara bir segment halinde yapılandırılmıştır.  

Arkema diğerlerinin yanı sıra yeni enerjiler, suya erişim, geri dönüşüm, kentleşme ve hareketlilik konularının güçlüklerine karşı koymak için son derece yeni teknolojik çözümler sağlamakta ve tüm paydaşları ile daimi bir diyaloğu desteklemektedir. Grup 2019 yılında €8,7 milyar tutarında satış rapor etmiştir ve dünyanın çeşitli yerlerinde 20.500 çalışanı ile 55 kadar ülkede faaliyet göstermektedir. 

Bugün ve yarın için akıllı yalıtım ve yapıştırma çözümleri geliştiriyoruz

Pazar eğilimlerini dikkatle izliyoruz ve 6 adet Ar-Ge platformunda öncü ve sürdürülebilir çözümler sağlamak için yılmadan çalışıyoruz. 

Bostik, Arkema’nın özel malzemeler alanındaki know-how bilgisine katkı yapmakta ve ondan yarar sağlamaktadır  

Bostik hakkında daha fazlasını keşfedin

Top