Markalar ve ülkeler

Çok yönlü sert ambalaj yapıştırıcıları

Bostik ayrıca ambalaj yapıştırma ürünlerinin bu değişken pazarla uyum içinde gelişmesini garanti altına almak için sürekli olarak çalışır.

Sert ambalajlar için yapıştırıcı ürünlerimiz dayanıklı ve çok yönlüdür. Bu ürünlerin formülleri üretim hattında optimum kullanım sağlamak için en doğru açık bekletme ve kuruma süresine sahip kuvvetli yapıştırıcı ürünler sağlar. 

Farklı gereksinimleri karşılamak için tasarlandı

Geniş bir son kullanım sıcaklığı aralığına uyum sağlamak ve çeşitli substratlara nüfuz etmek üzere tasarlanmış olan sert ambalaj uygulamaları, dondurucuya, genel amaca, düşük uygulama sıcaklığına ve özel durumlara uygun yapıştırma ürünlerini kapsar.

Bu sert ambalaj ürünleri, yüksek sıcaklıktaki ortamlarda gerçekleşen nakliyat ya da sıcak dolum ambalajlamalar için üstün sıcaklık direncine ve hızlı üretim hatları ve şeklini geri alabilen ürünler için hot melt’lerde hızlı yerleşme süresine sahiptir.

Yapıştırıcı ürünlerimizin düşük uygulama sıcaklıkları da daha fazla güvenlik sunar. İkincil ve hat sonu ambalajlama kutu ve karton yapıştırmada Bostik’in sert ambalaj yapıştırıcı ürünleri, çeşitli substratlar üzerinde ancak liflerin koparılmasıyla sökülebilecek kadar güçlü bir tutunma sağlayan hot melt’lerdir.

Ambalaj endüstrisinin zorlu taleplerini karşılayabilecek dayanıklılık

Bostik’in özel kasa mühürleme ürünleri en düşük yüzey erkine ya da kotlanmış substratlara dahi kuvvetle yapışır. Müşterilerimiz ister karton kutu ister oluklu fiber levha yapıştırmak istiyor olsun, Bostik’in sert ambalaj yapıştırıcıları, ambalaj endüstrisinin zorlu taleplerini karşılayabilecek dayanıklılıktadır. Aynı zamanda yüksek performans, düşük üretim, malzeme ve işçilik maliyeti ve daha fazla esneklik sağlarlar.

Yenilikçi esnek ambalaj yapıştırıcıları

Bostik’in esnek ambalaj uygulamaları için yapıştırıcı ürünleri hızlı kürlenecek ve çevre dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Turbo-seal® soğuk yapıştırma ürünlerimiz ve sıcak yapıştırma kaplamalarımızdan Vitels reçinelerimiz ve M-Reçinelerimize kadar Bostik’in esnek ambalaj yapıştırıcıları yenilikçi ve kolay kullanımlıdır. 

Turbo-Seal® soğuk yapıştırma ürünleri

Bostik’in esnek ambalaj için Turbo-seal® soğuk yapıştırma ürünleri tümüyle yüksek hızda dönüşmek ve iz, leke ya da kabarcık bırakma ihtimalini düşürmek için formüle edilmiştir.  Ayrıca sıcak yapıştırma kaplamalarımız, esnek ambalajların şartnamelerde belirtilen soyulma kuvvetine ve yüksek hızlı üretim hatları için gerekli sürtünme katsayısına (COF) uygun biçimde tasarlanan formülleriyle gıdaya doğrudan temas etmeye uygundur.

Vitel® Reçineler

Vitel reçinelerimiz, kapak yapıştırma, medikal laminasyon ve atıştırmalıklar, medikal ambalajlar, mikrodalga fırında kullanılabilir ürünler ve daha fazlası için balonlu (blister) paket uygulamalarıyla, esnek ambalaj piyasası için akıllı bir ürün seçimidir.

M-Reçineler

Bostik esnek ambalaj pazarı için, günümüzün hazır yemek alışkanlığına uygun yenilikçi yeniden kapatılabilen paket teknolojileri sunan M-Reçineler de sağlar.

Daha fazla bilgi Ambalaj Yapıştırıcılar

Consumer Goods Packaging Adhesives

Daha fazla bilgi
family breakfast GettyImages-595347777 - Copie-crop4000x2998.jpg
Top