Markalar ve ülkeler

Yetişkin bakımı: tek kullanımlık hijyen ürünleri endüstrisi için akıllı yapıştırıcı çözümleri

Yetişkin bezi küresel hijyen piyasasında en hızlı büyümekte olan sektördür. Yaşlı nüfus arttıkça yetişkin ürünleri de daha gerekli oluyor. Bu da daha emici, daha ince ve iyi oturan, rahat, gözükmeyen ürünlere olan talebin artmasını sağlıyor. Bostik’in son trendleri yakalama becerisi, yeni çözümler getirerek bu mücadelelerden başarıyla çıkmanızı sağlayışıyla bizi rakiplerimizden ayırıyor. En son teknoloji ürünü geçirgen  top sheet kullanma becerisinden daha ince core`larda bütünlüğü sağlamaya kadar, sürekli gelişmekte olan akıllı yapıştırıcılar serimiz  değişen piyasanın gerektirdiği durumlarda size hızlı ve sorunsuz atılımlar yapma esnekliği veriyor.

Eğer yeni bir projeye başlıyor ya da elinizdeki projeleri geliştirmek için yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız, atacağınız ilk adım Bostik’le irtibata geçmek olmalıdır.

 

Yetişkin bakım ürünleri için akıllı uygulamalar 

Stretch uygulaması. Esnetin, çekin, tekrar çekin...ama yine de şeklini kaybetmesin ve işe yaramaya devam etsin. Bu ürünler yavaşça kendi şekillerine dönebilecek kadar akıllıdırlar. Esneyebilen yapıştırıcılarımız akıllı oldukları kadar yumuşaktır. Aynı zamanda ürününüzün kendini belli etmeden şeklini korumasını ve müşterilerinizin kuru ve rahat olmasını sağlayacak kadar sağlamdırlar.   

Elastik uygulaması. Akıllı yapıştırıcılar ürünlerinizin hareket kabiliyetini engellemeyerek keyifleri kaçırmaz.   Ürünler her hareketle birlikte esnerken sızıntıyı önlemek için sıkı sıkı tutunur. Kaymaya karşı dirençli olmak ve kullanmayı seçtiğiniz her türlü substrat ve prosese uyum sağlamak üzere formüle edilmişlerdir. Bu da bu yapıştırıcıyı strese dayanıklı tutkal uygulamalarınız için  tek ihtiyacınız olan ürün haline getirir.

Construction. Uyumlu olmayan substratlar arasında dahi kuvvetli bir tutunma sağlayacak kadar akıllıdır. Tümüyle müşterilerinizin beklediği yumuşaklığı sağlamak üzere formüle edilmiştir. Rengi ve azaltılmış kokusuyla yüksek performans sağlar.

Wetness (Islaklık) Indikatörü. Bakıcıların bezin tam olarak ne zaman değiştirilmesi gerektiğini anlamalarını sağlar.  Akıllı yapıştırıcılar renk değiştirerek ürünlerinizin cildi kuru ve sağlıklı tutmasını güvenilirlikle garanti altına almaya yardımcı olur. Renk değiştirme özelliği sıcaklık değişimleri ve hatta kötü nakliye ya da depolama koşullarına rağmen güvenilirliğini kaybetmez.

Daha fazla bilgi TEK KULLANIMLIK HİJYEN ÜRÜNLERİ

Tek Kullanımlık Hijyen Ürünleri Tutkalları | Non Woven Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-640x480.png

Bebek Bakımı Ürünleri Yapıştırıcıları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-baby-case-640x480.png

Kadın Hijyen Ürünleri Tutkalları

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-feminine-hygiene-640x480.png

Yetişkin Bezi Tutkallari

Daha Fazla Bilgi
bostik-global-market-hygiene-adult-incontinence-640x480.png
Top