Markalar ve ülkeler

Bostik bir çok pazara ve en önemli olarak inşaat, endüstriyel üretim ve son tüketici sektörleri için sızdırmazlık ve yapıştırıcı çözümleri sağlamaktadır:   

 

  • Yapı ve Son Tüketici: Sızdırmazlık ve yapıştırıcı, Duvarlar ve Zeminler, Son Tüketici ve Kendin Yap
  • Endüstriyel yapıştırıcılar: Gelişmiş ambalaj, Dayanıklı tüketim ve Tek Kullanımlık Hijyen 

YAPI VE SON TÜKETİCİ

Sızdırmazlık ve Yapıştırıcı - Sürdürülebilir ve etkili iç ve dış yalıtım ve yapıştırma işleri için profesyonel çözümlerden ve kavramlardan oluşan eksiksiz bir akıllı ürün portföyü

Yapiştiricilar 

Yapi & Cephe  

Saniter

Genel Amaçli  

Geni̇şleyen Köpükler 

Pasf Yngin Koruma 

Panel & Yalitim 

 

 

Zemi̇n Hazirliği  

Hali & Pvc Yapiştiricilari  

Ahşap Yapiştiricilar  

Serami̇k Yapiştiricilar Ve Derz Dolgular  

 

Isi Yalitimi 

Duvarlar ve Zeminler - Akıllı inşaat çözümleri gamımızın tamamı dünyanın en tanımış binalarının, simge yapılarının ve ilginç yerlerin bazılarının inşaatında ve yenilenmesinde kullanılmıştır. Bunlar olağandışı koşullarda hazırlık yapmak, yapıştırmak, yalıtmak, korumak ve iyi performans göstermek amacı ile kullanılmıştır. 

 

ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR

Dayanıklı Mallar - Yapıştırıcı sistemlerimiz çok çeşitli endüstri sektörlerinde parçaların üretilmesinde ve monte edilmesinde kullanılmaktadır. Daha akıllı yapıştırıcılar yaratmak için, taşımacılık ve montajdan inşaat bileşenleri ve doğramacılığa kadar küresel üretim liderleri ile iş ortaklığı yapıyoruz. 

Havacılık

Cihaz

Montaj 

Otomotiv ve genel taşımacılık 

İnşaat bileşenleri ve doğramacılık 

 

 

Dayanıklı Mallar – Yenilikçi yapıştırıcı çözümlerimiz modern ambalaj, bant ve etiket uygulamaları için geliştirilmiştir ve bu alanlarda uygulanmaktadır. Değer zincirindeki donanım üreticileri ve diğer tedarikçiler ile güçlü iş ortaklıkları geliştirirken, üretim süreçlerini iyileştiren ve işletmeleri daha sürdürülebilir, verimli ve rekabetçi duruma getiren zaman ve maliyet tasarrufu sağlayıcı çözümler getirmeye bağlıyız. 

Esnek Ambalaj 

Kağıt, Karton ve Tüketim Malı Ambalajı 

Bantlar ve Etiketler 

 

 

Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri - Bostik yaklaşık elli yıldır tek kullanımlık sıhhi ürünler için akıllı yapıştırıcılar oluşturmanın başını çekmektedir. Esnek çocuk bezi paçaları için ilk yapıştırıcıyı geliştirmekten öncü streç yapıştırıcılara ve ilk yüksek performanslı poliolefin elastik tutturma yapıştırıcısına kadar yeniliklerimiz tek kullanımlık sağlık ürünü endüstrisi içinde evrimsel bir değişme yaratmıştır.

Bebek bakımı 

Kadın bakımı 

Yetişkin inkontinansı 

 

 

Bostik hakkında daha fazlasını keşfedin

Top