Dünya Çapında Bostik

Ana Markalar

Saniter Uygulama Alani

Ürünlerimiz mutfak, banyo, yüzme havuzu, mezbaha, soğutma odası, depo ve gıda üretim odası gibi ıslak alanların kullanımına yönelik tasarlanmıştır. Sıcaklık, nem, sabun kalıntısı ve havada az miktarda mantar bulunmasının sonucu olarak ıslak yüzeylere küflenme başlayabilir ve temizlemesi zordur. Sızdırmazlık derzlerinde bu ortaya çıkabilir. Küf %60 nem oranında gelişebilir ve daha yüksek nemde daha da hızlı gelişir. 

Bostik profesyonel saniter ürün portföyü, tamamen CE işaretine sahip ürünlerden oluşan iyi ve üstün kaliteli ürünler sağlamaktadır. Bunun yanı sıra gıda saklama sınıfından ürünler, doğal taş ve mermer alt yüzeyler için özel formülasyonlar sağlayabiliriz ve bunlar da Fransız A+ VOC belgelerine sahiptir ve ayrıca bazılarının EMICODE ve Fin M1 belgeleri de bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için, bir derzin nasıl hesaplanması gerektiğinin yanı sıra belgelendirmelerin türlerini açıkladığımız broşür geliştirdik. Teknik temsilcilerimiz teknik sorular ve ürün tavsiyeleri için her zaman hizmetinizdedir.   

Destek ve Açiklama

Saniter ürünlerin uygulama alanı için, yüksek kaliteli ürünlerimiz hakkında tüm belgelendirmeleri, tüm portföyü ve yapılması ve yapılmaması gerekenleri açıkladığımız özel bir broşür hazırladık. Daha fazla destek için, ürün seçiciyi kullanarak kendi uygulamanız bakımından en uygun silikon ürününü bulabilirsiniz.

Tüm bu ürünlerin ürün özellikleri ve performansı profesyonel yükleniciler ile yakın bir işbirliği içinde geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Bunun amacı ustaların ve tüketicinin yüksek kaliteli bir ürünü en iyi sonuçları alacak şekilde en rahat yoldan uygulayabilmesidir.

ÜRÜNLER

CEKOMASTIK-877.jpg
CEKOMASTIK-877.jpg
ÇEKOMASTİK 877
  • Product

Çekomastik 877, duşakabin montajında kullanılmak üzere, polisiloksan esaslı, tek bileşenli, hava ile sertleşen asetik karakterde, uzun süreli ...

FOREVER-SANITER.jpg
FOREVER-SANITER.jpg
FOREVER SANITER
  • Product

Bostik ForeverSaniter, polisiloksan esaslı, tek bileşenli, hava ile sertleşen asetik karakterde, uzun süreli rengini koruyan, sararmayan, jel veya ...

Daha Fazla Bilgi

Top