Markalar ve ülkeler

Uygulamalar

Bostik gamındaki yapıştırıcılar LVT, vinil, halı, kauçuk veya muşamba dahil olmak üzere çok çeşitli yumuşak zemin kaplamalarını en yaygın alt yüzeylere yapıştırmak için kullanılabilir. Şimdi pazarda mevcut olan çok çeşitli zemin kaplamaları nedeni ile sunduğumuz ürünler sürekli genişlemektedir. Bu talebi karşılamak için, günümüzün zemin kaplama yüklenicisi için ideal olan ve çok çeşitli zemin ve alt yüzeyleri yapıştırmaya uygun olan yapıştırıcılar sağlıyoruz.

LVT ve Vinil Zemin Yapıştırıcıları

Pazarda mevcut olan çok çeşitli PVC zemin kaplamaları nedeni ile vinil zemin yapıştırıcı gamımız sürekli büyümektedir.

Bu talebi karşılamak için, modern zemin kaplama yüklenicisi için mükemmel olan ve çok çeşitli zemin ve alt yüzeylere yapıştırmaya uygun, gelen geniş bir vinil kaplama yapıştırıcıları seçimi sunuyoruz.

Çözücü içermeyen Vinil zemin kaplama yapıştırıcı gamımızı, son derece ağır trafik, tekerlekli yükler veya aşırı iklim koşulları bulunan en zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarladık. Akıllı yapıştırıcılarımız tabaka ve karo vinil zemin kaplamalarını yapıştırmak için idealdir.

Tabaka zemin kaplamalarında görülen doğal değişimler ve atmosfer sıcaklığında ve nemindeki değişmelerden dolayı, zemin kaplamalarının alt yüzeye tamamen yapıştırılması gerekir. Doğru kurulum yöntemi, zeminlerin tasarlandığı gibi davranmasını ve uzun bir ömre sahip olmasını sağlar. 

Vinil yapıştırıcılar gamımızdaki ürünler, kuvvetli bir erken yapışma dayanımı ve plastifiyan değişimine karşı yüksek direnç gibi özelliklere sahiptir ve kolayca uygulanabilirler. 

Ticari zemin kaplama projeleri için halı yapıştırıcılar

Halı kurulumu için, Bostik, ticari zemin kaplama ortamlarında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş olan bir zemin yapıştırıcı çözümü, halı karo ve alt destek gamı sunmaktadır.

Halı karo yapıştırıcı, halı sprey yapıştırıcı ve kontak yapıştırıcı spreyler dahil olmak üzere ürün gamımız yalınlık, performans ve güven sağlar.

Ayrıca, halı yapıştırıcı sistemlerimiz, dirençli zemin kaplamalarında alt yüzey ile arasında uzun ömürlü bağlar oluşturmak üzere özel olarak tasarlandığı için, uzun ömür gerekli olan yerlerde mükemmel çözümdür.

Halı yapıştırma ile ilgili bir başka avantaj: halı ile zemin arasındaki tozu azaltır. Yüzeyler yapıştırıldığı için sürtünme azalarak toz üretimini en alt düzeyde tutar.

Ayrıca, halının yapışmasının bir sonucu olarak toz gelişmesi önemli ölçüde azalır ve tüm sakinler için daha sağlıklı bir ortam sağlanır. 

Kauçuk Zemin Kaplaması Yapıştırıcısı ve Spor Zemin Kaplaması Yapıştırıcısı 
İster yüksek trafik bulunan bir alana kauçuk zemin kaplaması seriyor olun ister bir spor salonu, jimnastik salonu, ticari ofis, alışveriş merkezi, sergi merkezi, asansör veya yapay çim bölge için bir yapıştırıcı arıyor olun, bu iş için mükemmel performansa sahip yapıştırıcılar bizde bulunmaktadır.

Kauçuk ve spor zemin kaplaması yapıştırıcıları gamımız, kullanım kolaylığı, uygulama kolaylığı, esneklik ve uygulama hızı ile tanınmış bir dizi ürün içermektedir.

Gözenekli ve gözeneksiz alt yüzeylere yapışmak için ideal olan yapıştırıcı çözümlerimiz ve sistemlerimiz ayrıca çok geniş bir kürlenme süresi ve malzeme özellikleri yelpazesine sahiptir. 

ÜRÜNLER

MIPLAFIX-50.jpg
MIPLAFIX-50.jpg
MIPLAFIX 50
  • Product

MIPLAFIX 50, PVC/vinil zemin kaplamaları ve yer karoları, heterojen zemin kaplamaları (kompakt, polyester ve köpük sırtlı PVC), mantar PVC ...

MIPLAFIX-800.jpg
MIPLAFIX-800.jpg
MIPLAFIX 800
  • Product

MIPLAFIX 800, vinil, LVT (Lüks Vinil karolar), PVC, linolyum, halı, keçe destekli muşamba ve mantar zemin kaplamalarının yanı sıra yüksek trafiğin ...

Daha Fazla Bilgi

Seramik Yapıştırıcılar Ve Derz Dolgular

Daha Fazla Bilgi
tile adhesives & grout.jpg
Top