Marki i kraje

Bostik Truck

Nasze mobilne centrum szkoleniowe to znakomite uzupełnienie oferty kursów dostępnych na Bostik Academy.

Zespół Bostik Polska przyjedzie do Twojego miasta i przeprowadzi kompleksowe szkolenie dla specjalistów od prac remontowych oraz wykończeniowych.

Aby skorzystać z oferty wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

Ściany i Podłogi

Chcesz wzmocnić swoją wiedzę na temat rozwiązań budowlanych BOSTIK? Nie szukaj dalej! Nasze Akademie Bostik oferują praktyczne szkolenia we wszystkim, począwszy od przygotowania i wypoziomowania podłóg, aż po kładzenie płytek i hydroizolację; A może bardziej interesuje Cię kontrola wilgoci, naprawa pęknięć, wypoziomowanie, kładzenie płytek, pomieszczenia mokre i wiele więcej... Oferujemy to wszystko.

Otrzymaj fachowe wsparcie naszych specjalistów technicznych przy wyborze odpowiednich klejów, fug i uszczelniaczy do Twojego projektu! Nie ma znaczenia, czy pracujesz z miękkimi podłogami, drewnem, czy płytkami.

Możesz również dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach hydroizolacyjnych do piwnic, basenów i zbiorników na wodę. Nie zadowalaj się mniej niż doskonałymi wynikami - zapisz się na szkolenie z nami i podnieś swoje umiejętności, stając się Ekspertem Bostik!

ZAPISZ SIĘ WPROWADZENIE: SPECJALIŚCI TECHNICZNI JAK WYGLĄDA DZIEŃ SZKOLENIA?

Uszczelnianie i Łączenie

Czy interesują Cię Hybrydy, Silikony, Akryle, uszczelniacze PU czy pianki? Mamy odpowiedni produkt dla Ciebie. Nasi eksperci techniczni przeprowadzą Cię przez unikalne zastosowania każdej technologii, nauczą jak wykorzystać je w pełni i podzielą się swoją globalną wiedzą.

Specjalizujemy się w unikalnych koncepcjach mocy, takich jak Paneltack, Ochrona Przeciwpożarowa, Air-Stop oraz Architektura Krajobrazu.

Nasze szkolenia adresowane są do różnych segmentów rynkowych, w tym farb i powłok, sanitarnych, budowlanych i elewacyjnych oraz renowacji uszczelniaczy. Jesteś gotowy, by podnieść swoje umiejętności? Nie czekaj dłużej i zapisz się już dziś do Bostik Academy!

ZAPISZ SIĘ WPROWADZENIE: SPECJALIŚCI TECHNICZNI JAK WYGLĄDA DZIEŃ SZKOLENIA?

WPROWADZENIE: SPECJALIŚCI TECHNICZNI

Nasze Akademie Bostik znajdują się na całym świecie i oferują specjalistyczne szkolenia obejmujące wszystko, od dachów po podłogi piwniczne. Nasi eksperci techniczni nauczą Cię praktycznych wskazówek i tricków dotyczących stosowania naszej gamy produktów w czysty, efektywny i zrównoważony sposób. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach budowlanych i sposobach ułatwienia kroków aplikacji, korzystając z wiedzy naszego wyjątkowego zespołu technicznego!

About the speakers

Jak wygląda dzień szkolenia?

Czy jesteś gotowy na szkolenie, które będzie wszystko, tylko nie typowe? Z nami rozpoczniesz od serdecznego przywitania i niezbędnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, zanim przejdziesz do praktycznego szkolenia technicznego. Od teorii do praktyki, nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o naszych najnowszych technologiach. Nasze szkolenie jest praktyczne, a Ty będziesz mógł wypróbować i zastosować każdy krok samodzielnie.

Potrzebujesz czegoś dostosowanego do Twoich unikalnych celów? Mamy to covered – dostosujemy Twój dzień, aby spełnić Twoje dokładne potrzeby i żądania. Nasi eksperci mogą nawet pomóc na miejscu. Zbudujmy razem!

Jesteś gotowy zoptymalizować swoje umiejętności? Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas już dziś w Bostik Academy!

ZAPISZ SIĘ 

Prośba o szkolenie: 

Top