Bostik around the world

Marki na świecie

Klej Bostik H785 High Tack jest uniwersalny, a jego zastosowanie jest różnorodne, dlatego zdecydowanie ułatwi nam życie codzienne. Sprawdzi się podczas: 

1. MONTAŻU LUSTRA

HD – Polymer Technology to unikalna technologia hybrydowa, która pozwoli nam w natychmiastowy sposób przyczepić nasze lustro, bez podpierania, a to wszystko do 10 sekund. Klej Bostik H785 High Tack idealnie nada się do luster z ramami, jak i bez. Cennym atutem jest brak wkrętów i śrub. Nie musimy się przejmować dziurami w naszej ścianie, a co za tym idzie, zaoszczędzimy nasz czas.

2. INSTALACJI PÓŁEK ORAZ SZAFEK

Brak wkrętów i śrub jest zdecydowanie największym atutem, jeżeli chodzi o montaż półek oraz szafek. Klej Bostik Bostik H785 High Tack trzyma z nieziemską siłą do 22Kg/Cm² przez co idealnie nada się do tego. Klej Bostik jest elastyczny i uniwersalny, nie musimy się obawiać ściekającego kleju, który może pozostać na ścianie czy szafkach.

3. MONTAŻU ELEMENTÓW ZEWNĘTRZNYCH

Uniwersalność to jedna z wielu cech Kleju Bostik H785 High Tack, nadaję się on do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Jest on odporny na temperatury do -40°C oraz do 90°C, poza tym klej idealnie wiąże powierzchnie gładkie, jak i chropowate. Pozwala nam to na różnorodne użycie, sprawdzi się przy instalacji detali z wszelkiego materiału, które określają nasz numer domu oraz bez problemu poradzi sobie z betonem, metalem, a nawet z kamienną elewacją.

4. INSTALACJI ELEMENTÓW DEKORACYJNYCH ORAZ FUNKCJONALNYCH

Klej Bostik High Tack sprawdzi się zarówno w pracach monterskich, jak i podczas instalacji elementów dekoracyjnych. Duża siła kleju Bostik do 22Kg/Cm², która idzie w parze z uniwersalnością, pozwala nam na wykorzystanie kleju w każdym momencie. Sprawdzi się przy wykończeniu domu, spajając dekoracyjne listwy lub montując elegancki wieszak na ubrania, który pełni funkcję estetyczną, jak i funkcjonalną.

Klej Bostik H785 spełnia najbardziej restrykcyjne normy UE w zakresie ograniczenia emisji lotnych związków chemicznych mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia. Dodatkowo jest wszechstronny i można go użyć do większości materiałów. Klej Bostik musi być nieodłącznym elementem w wyposażeniu Twojego Domu.

Polecamy również nasz poradnik jak zmyć silikon.

Zobacz też

Powrót do wszystkich artykułów
  • Budownictwo ogólne

Dlaczego gruntujemy podłoże przed układaniem mas samopoziomujących?

26/08/2020
  • Budownictwo ogólne

Jak kłaść posadzkę samopoziomującą?

11/05/2022
  • Budownictwo ogólne

Montaż mozaiki szklanej

15/10/2020
Top