Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

Top

Taikymo Sritis – Konstrukcijos & Fasadai

Šioje srityje mes siūlome aukščiausios kokybės sandarinimo produktus konstrukciniams, perimetro ir deformaciniams sujungimams. Visi šios serijos produktai turi CE žymą, kuri patvirtina pateiktą skaidrią ir aiškią taikymo srities ir veikimo informaciją. Taip pat visi produktai turi prancūziškąjį A+ sertifikatą dėl lakiųjų dalelių junginių, o kai kurie papildomai turi EMICODE ir suomių M1 sertifikatus. Konstrukcijų ir fasado produktų asortimentą sudaro įvairių technologijų gaminiai, nuo aukščiausios klasės silikoninių sandarinimo priemonių, teikiančių optimalią apsaugą nuo UV spindulių, iki hibridinių ir poliuretano produktų.

Daugiau informacijos rasite mūsų „Construction & Façade“ brošiūroje, kurioje paaiškiname produktų sertifikavimo tipus ir nurodome, kaip tinkamai apskaičiuoti patikimą sujungimą. Mūsų techniniai konsultantai visuomet pasiruošę atsakyti į jūsų techninius klausimus ir parekomenduoti tinkamą produktą.

Pagalba & Paaiškinimai

Visų šių produktų savybės ir darbinės charakteristikos sukurtos ir pagerintos glaudžiai bendradarbiaujant su konstrukcijų ir fasadų srities profesionalais. Taip mes užtikriname, kad mūsų aukštos kokybės produktą naudotojas galėtų pritaikyti patogiausiu būdu ir juo nenusiviltų.

Jei jums reikia pagalbos dėl produktų pritaikymo, naudojimo ar įsigijimo, susisiekite su mūsų profesionaliais techniniais konsultantais.

MŪSŲ PRODUKTAI

H725.jpg
H725.jpg
BOSTIK H725 SEAL’N’FLEX FACADE
  • Product
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ŽEMO TAMPRUMO ELASTINGAS STATYBINIS HERMETIKAS
S340.jpg
S340.jpg
Bostik S340 SEAL’N’FLEX UNIVERSAL
  • Product
UNIVERSALUS ŽEMO TAMPRUMO MODULIO LANGŲ IR DURŲ HERMETIKAS

Daugiau Šiame Skyriuje