Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

Top

Taikymo Sritis – Švirkščiamosios Putos

Poliuretano putos – tai viena universaliausių sandarinimo priemonių. Beje, poliuretano putos statybų sektoriuje yra ypatingai svarbios siekiant užtikrinti tvarumą!

Šiandien švirkščiamosios putos naudojamos įrengiant šiluminę ir garso izoliaciją ir užtikrinant sandarumą, dėl ko iš esmės sumažinamos pastatų energijos sąnaudos. Per pastatų sienas, stogus ir langus švaistoma energija yra daugumos pastatų bėda. Energijos praradimai reiškia papildomas eksploatacines sąnaudas, diskomfortą ir žinoma, didesnes anglies dioksido emisijas.

Pagalba & Paaiškinimai

Šių produktų savybės ir techninės charakteristikos sukurtos ir pagerintos bendradarbiaujant su tokius produktus naudojančiais profesionalais. Taip mes užtikriname, kad profesionalai ir naudotojai galėtų taikyti mūsų aukštos kokybės produktus patogiausiu būdu ir jais nenusivilti.

Daugiau informacijos rasite mūsų „Expanding Foam“ brošiūroje, kur paaiškiname produktų sertifikavimo tipus ir įvairius pritaikymo būdus. Mūsų techniniai konsultantai visuomet pasiruošę atsakyti į jūsų techninius klausimus ir pasiūlyti tinkamą produktą.

MŪSŲ PRODUKTAI

P305.jpg
P305.jpg
BOSTIK P305 FOAM’N’FILL PRO B3
  • Product
PROFESIONALIOS B3 POLIURETANO PUTOS, SKIRTOS NAUDOTI SU MONTAVIMO PUTŲ PISTOLETU
P525.jpg
P525.jpg
BOSTIK P525 FOAM’N’FILL WINTER PRO B3
  • Product
PROFESIONALIOS ŽIEMINĖS B3 POLIURETANO PUTOS
P705.jpg
P705.jpg
BOSTIK P705 FOAM’N’FILL MAXI SUPER PRO B3
  • Product
PROFESIONALIOS DIDELĖS IŠEIGOS B3 POLIURETANO PUTOS

Daugiau Šiame Skyriuje