Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

top

Taikymo Sritis – Skydai & Izoliacija

„PanelTack™“ – tai paprastas vidinių skydų, fasado apdailos elementų ir išorinių izoliacinių fasado skydų tvirtinimas. „Bostik“ sienų apdailos elementų ir skydų tvirtinimo sistema „PanelTack™“ pasiteisino dėl savo gerų eksploatacinių savybių ir jau daugiau nei 30 metų yra rinkos lyderis, pasauliniame lygmenyje pabrėžiantis mūsų žinias, patirtį ir taikomus novatoriškus sprendimus.

Pastaruoju metu dėl nepriekaištingos estetinės išvaizdos, patvarumo, šiluminės izoliacijos savybių bei paprasto, greito ir švaraus montavimo proceso, sienų dekoravimo sistemos tapo labai populiarios. Skydų klijai apsaugo juos nuo deformacijos dėl savojo svorio, be to amortizuoja elementų judesius dėl kintančių oro sąlygų, tokių kaip vėjas, temperatūra ir drėgmė, sukeliamų ciklinių medžiagų išsiplėtimų ir susitraukimų. Sienų ir fasadų apdailos medžiagos, pavyzdžiui, porcelianinių plytelių skydai, aukšto slėgio laminatu dengtos plokštės (HPL), aliuminio kompozicinės medžiagos (ACM), presuota akmens vata (PMW), pluošto cemento plokštės (FCB), porcelianas, keramika, betonas, porėti pagrindai ir kitos, absorbuoja vėjo gūsius ir užtikrina ilgalaikį sukibimą net ir sudėtingiausiomis aplinkos sąlygomis.

Izoliacinių fasado plokščių tvirtinimui prie sienų „Bostik“ siūlo unikalų ETA 004:2000 išbandytų ir sertifikuotų produktų rinkinį. Šias „Bostik“ klijų putas galite naudoti izoliacinėms plokštėms tvirtinti, tuomet nereikės mechaninių tvirtinimo elementų, sutapysite laiko ir pinigų.

Pagalba & Paaiškinimai

„PanelTack™“ – tai drėgmėje stingstantys elastingi SMP klijai. Jie taip pat veikia, kaip tirpiklis, ir sudėtyje neturi izocianato. Šie klijai tinkami sienų apdailoms, stogų ir nutekamųjų vamzdžių kraštams, luboms, stoglangiams ir rėmams užpildyti.

Šių produktų savybės ir techninės charakteristikos sukurtos ir pagerintos bendradarbiaujant su šios srities profesionalais. Mes siūlome aukštos kokybės produktus, kuriuos panaudosite patogiausiu būdu, o rezultatais nenusivilsite.

Mūsų techniniai konsultantai visuomet pasiruošę atsakyti į jūsų techninius klausimus ir pasiūlyti tinkamą produktą.

MŪSŲ PRODUKTAI

P575.jpg
P575.jpg
BOSTIK P575 PANELTACK EIFS PRO B3
  • Product
PROFESIONALIOS ETA004:2000 B3 KLIJUOJANČIOS PUTOS PLOKŠTĖMS IZOLIUOTI
P975.jpg
P975.jpg
BOSTIK P975 PANELTACK EIFS PRO B1
  • Product
PROFESIONALIOS ETA004:2000 B1 KLIJUOJANČIOS PUTOS PLOKŠTĖMS IZOLIUOTI

Daugiau Šiame Skyriuje