Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

Top

Priešgaisrinių Produktų Taikymo Sritis

„Bostik“ pasyviosios priešgaisrinės saugos produktų segmente yra visi tiesiniams sujungimams (EN 1366-4) ir inžinerinių linijų pravedimams (EN 1366-3) skirti sertifikuoti produktai. Pasyvioji priešgaisrinė sauga yra neatsiejama konstrukcijų ir pastatų priešgaisrinės saugos dalis. Ja siekiama užkirsti kelią gaisrams arba sulėtinti jų plitimą ugniai atspariomis sienų, grindų ir durų medžiagomis, o taip pat apsaugoti kritiškai svarbias laikančiąsias kolonas ir sijas, kad šios gaisro metu ilgiau išliktų funkcionalios. Papildomai pastatuose naudojamos priešgaisrinės sekcijos ir aukštai, kuriuose gali būti viena ar kelios patalpos užkertančios kelią gaisrui arba sulėtinančios ugnies plitimą į kitas pastato dalis. Taip sumažinama pastatams daroma žala ir žmonėms suteikiama daugiau laiko evakuotis.

Pasyviųjų priešgaisrinių sistemų tikslas – užtikrinti, kad gaisras neplistų toliau numatytos priešgaisrinės sekcijos, o gaisro veikiamų konstrukcijų charakteristikos nepasiektų kritinio lygio. Siekiant šio tikslo projektavimo metu numatoma, o statybų metu naudojama daug įvairių medžiagų.

Pagrindinė pasyviosios priešgaisrinės saugos gaminių, naudojamų pastato konstrukcijos elementuose, funkcija – sumažinti liepsnos, šilumos ir dūmų plitimą, didinti priešgaisrinę saugą:

  • Pasyvioji priešgaisrinė sauga gelbsti gyvybes
  • Pasyvioji priešgaisrinė sauga mažina medžiagoms daromą žalą
  • Pasyvioji priešgaisrinė sauga mažina savininkų nuostolius
  • Pasyvioji priešgaisrinė sauga apsaugo pastatų konstrukcijas

Pagalba & Paaiškinimai

Jei norite gauti daugiau informacijos, kviečiame pasinaudoti mūsų sukurta brošiūra apie pasyviąją priešgaisrinę saugą, sertifikavimo tipus ir skirtingas priešgaisrines programas. Mūsų techniniai konsultantai pasiruošę atsakyti į jūsų techninius klausimus ir rekomenduoti produktus.

Mūsų priešgaisrinės saugos inžinieriai kruopščiai tikrina ir išbando mūsų gaminius, todėl galime užtikrinti aukščiausią mūsų priešgaisrinių produktų kokybę.

MŪSŲ PRODUKTAI

FP404.jpg
FP404.jpg
BOSTIK FP404 FIRE RETARDENT PU
  • Product
UGNIES PLITIMĄ STABDANČIOS POLIURETANO PUTOS, SKIRTOS MONTAVIMO PUTŲ PISTOLETUI

Daugiau Šiame Skyriuje