Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

top

Taikymo Sritis – Sukabinimo Priemonės & Klijai

Paprastumas ir laiko taupymas yra pagrindiniai šio segmento produktų principai. Standartinės priemonės ir unikalūs bei novatoriški aukščiausios kokybės produktai ir sprendimai – nuo momentinio sukibimo ir greitojo stingimo priemonių iki visiškai skaidrių tirpalų ir išskirtinai atsparių medžiagų. Didžioji produktų dalis turi prancūzų A+ sertifikatą dėl lakiųjų dalelių junginių, o kai kurie produktai taip pat turi EMICODE ir suomių M1 sertifikatus.

EIFS / ETIC projektuose „Bostik“ taip pat siūlo taikyti unikalią aukšto slėgio laminatu dengtų skydų klijavimo koncepciją. Tam skirtus sertifikuotus ir unikalius aukštos kokybės produktus rasite „Bostik“ šiluminės izoliacijos įrengimo produktų asortimente.

Momentinių klijų pritaikymo galimybės beribės: nuo grindjuosčių ir dekoratyvinių sieninių skydų iki kilimų fiksavimo juostelių ir laiptų pakopų apsaugų. Unikali mūsų produktų sudėtis užtikrina puikias pirminio ir ilgalaikio sukibimo savybes, todėl dabar galite atsisakyti vinių, varžtų ir kniedžių. 

Pagalba & Paaiškinimai

Su mūsų siūlomu sukabinimo priemonių ir klijų asortimentu galėsite dirbti su įvairiausiomis medžiagomis ir objektais. Beje, kai kurie mūsų produktai yra tinkami naudoti po vandeniu ir (arba) prastomis oro sąlygomis. Maža to, mes sukūrėme produktus, tinkamus klijuoti nelaidžių ir neakytų medžiagų pagrindus.

Mūsų produktai užtikrina stiprų momentinį sukibimą, kad ir ką klijuotumėte: stiklą, plastiką, metalą, betoną, tinką, akmenį ar medieną. Be to jais puikiai užpildysite plyšius.

Šių klijų savybės ir techninės charakteristikos sukurtos ir pagerintos bendradarbiaujant su šios srities profesionalais. Mes siūlome aukštos kokybės produktus, kuriuos panaudosite patogiausiu būdu, o rezultatais nenusivilsite.

MŪSŲ PRODUKTAI

H780.jpg
H780.jpg
BOSTIK H780 SUPERGRIP INVISIBLE
  • Product
UNIVERSALŪS VISIŠKAI SKAIDRŪS KLIJAI
H980.jpg
H980.jpg
Bostik H980 High Tack Premium
  • Product
DĖMIŲ NEPALIEKANTYS, ITIN TVIRTAI AKIMIRKSNIU SUKIMBANTYS KLIJAI
P580.jpg
P580.jpg
Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER
  • Product
VANDENIUI ATSPARŪS TVIRTI KLIJAI

Daugiau Šiame Skyriuje