Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

top

Taikymo Sritis – Dekoravimas & Dažymas

Mūsų unikali „UCA®“ (unikalių suderinamųjų priedų) technologija užtikrina sandarinimo priemonių ir užpildų tinkamumą dažams. „UCA®“ logotipu pažymėtos „Bostik“ sandarinimo priemonės ir užpildai, dėl specialiai atrinktų žaliavinių medžiagų, priedų ir daugybės atliktų tyrimų, yra puikiai suderinti su dažais. Visi šios srities mūsų produktai yra aiškiai ir skaidriai žymimi CE žyma, vadovaujantis EN 15651 standarto 2 dalies nuostatomis.

Sandarinimo priemonės ir užpildai naudojami sujungimams, angoms ir langų rėmams paruošti prieš dažymą. Puikių rezultatų pasieksite pasirinkę tinkamas priemones. Dažnai sandarinimo priemonės bei užpildai ir dažai yra daugiau mažiau suderinami tarpusavyje. Tačiau dažytojai taip pat dažnai susiduria su situacijomis, kai netinkamai pasirinktas produktas sugadina galutinį rezultatą. Įvairių techninių nesklandumų galima nesunkiai išvengti tinkamai pasiruošus ir pasirinkus suderintus produktus.

Pagalba & Paaiškinimai

Visi profesionalūs „Bostik“ dekoravimo ir dažymo serijos produktai turi prancūzų A+ sertifikatą dėl lakiųjų dalelių junginių, o taip pat EMICODE ir suomių M1 sertifikatus.

Šių produktų savybės ir techninės charakteristikos sukurtos ir pagerintos bendradarbiaujant su dekoravimo ir dažymo srities profesionalais. Taip mes užtikriname, kad dažytojai ir rangovai galėtų taikyti mūsų aukštos kokybės produktus patogiausiu būdu ir jais nenusivilti. 

MŪSŲ PRODUKTAI

BOSTIK A585 PAINTERS ACRYLIC 640X480.png
BOSTIK A585 PAINTERS ACRYLIC 640X480.png
BOSTIK A585 PAINTERS ACRYLIC
  • Product
AUKŠTOS KOKYBĖS VANDENS PAGRINDO DAŽOMAS HERMETIKAS
A785.jpg
A785.jpg
BOSTIK A785 HIGH GRIP DECO
  • Product
STIPRŪS IR AKIMIRKSNIU SUKIMBANTYS AKRILO DEKORATYVINIŲ DANGŲ KLIJAI
A975.jpg
A975.jpg
Bostik A975 PREMIUM PAINTABLE
  • Product
UNIKALIUS DAŽOMAS IR NESKYLINĖJANTIS AKRILINIS HERMETIKAS

Daugiau Šiame Skyriuje