Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

Top

Taikymo sritis – Stiklinimo Sandarinimo Priemonės

Šiandien stiklas statybose naudojamas labai įvairiai. Statybos be stiklo nebeįsivaizduojamos. Neskaitant langų ir durų stiklas naudojamas vonios kambariuose, virtuvėse, laiptinėse ir net fasadų apdailoje. Stiklą statybose dažnai reikia sandarinti, o kartais klijuoti.

Lyginant su kitomis statybinėmis medžiagomis, stiklo išsiplėtimo koeficientas yra labai ribotas. Dėl šios priežasties būtina naudoti aukštos kokybės elastines medžiagas ir užtikrinti su kitomis konstrukcijomis sujungto stiklo ilgaamžiškumą. „Bostik“ siūlo aukštos kokybės priemones visų tipų stikliniams elementams montuoti, įskaitant izoliacinį, apsauginį, saugųjį, priešgaisrinį, dengtą ir kitokį stiklą.

Visi produktai šiame asortimente tiekiami su aiškia ir skaidriai gauta CE žyma, vadovaujantis EN 15651 standarto 2 skyriaus nuostatomis.

Stiklintojams ir kitiems profesionalams svarbiausios yra medžiagos pritaikomumo ir suderinamumo su įrankiais savybės, o klientai tiki, kad pirmiausios savybės, į kurias reikia atkreipti dėmesį – tai patvarumas ir kokybė. Todėl „Bostik“ aktyviai renka klientų atsiliepimus ir įžvalgas, kad galėtų patenkinti visų poreikius.

Pagalba & Paaiškinimai

Mes siūlome aukštos kokybės silikonines stiklų sandarinimo priemones, tinkančias bendrosios paskirties darbams ir net labai specifinėms užduotims. Mūsų stiklinimo ir apdailos įrengimo silikoniniai sandarikliai yra ypatingai atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir UV spindulių poveikiui, be to jie pasižymi puikiomis sukibimo su stiklu, metalais, mūru ir kitomis medžiagomis savybėmis. Šie silikoniniai stiklinimo sandarikliai tinkami naudoti sandarinti stiklus (įskaitant ir automobilių), duris, garažo vartus ir kitus nuo lietaus ir sniego saugančius elementus.

MŪSŲ PRODUKTAI

S570.jpg
S570.jpg
Bostik S570 GLASS’N’SEAL SILICONE A
  • Product
ŽEMO TAMPRUMO ĮSTIKLINIMO IR ĮVAIRIEMS KITIEMS DARBAMS SKIRTAS ACETOKSI GRUPĖS SILIKONINIS HERMETIKAS

Daugiau Šiame Skyriuje