Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

Top

Taikymo Sritis – Sanitariniai Sandarikliai

Drėgnose patalpose, tokiose kaip virtuvė, vonios kambarys, baseinas, skerdykla, vėsinimo, sandėliavimo ir maisto ruošimo patalpos, gali atsirasti pelėsis. Dėl palankios temperatūros, didelės drėgmės ir muilo likučių pelėsis gali atsirasti ant įvairių drėgnų paviršių, o jį pašalinti sudėtinga. Pelėsis taip pat gali atsirasti ant sandarinimo priemonių paviršių. Pelėsis atsiranda 60 % drėgnumo patalpose, o kuo didesnė patalpos drėgmė, tuo sparčiau pelėsis plinta.

Profesionalams „Bostik“ siūlo platų aukštos kokybės ir CE sertifikuotų sanitarinių priemonių asortimentą. Taip pat galime pasiūlyti maisto saugos priemones bei specialius produktus natūralaus akmens ir marmuro pagrindais. Žinoma, visi produktai turi prancūzišką A+ sertifikatą dėl lakiųjų dalelių junginių, o kai kurie papildomai turi EMICODE ir Suomijos M1 sertifikatus.

Daugiau informacijos rasite mūsų „Sanitary“ brošiūroje, kurioje paaiškiname produktų sertifikavimo tipus ir nurodome, kaip tinkamai apskaičiuoti patikimą sujungimą. Mūsų techniniai konsultantai visuomet pasiruošę atsakyti į jūsų techninius klausimus ir parekomenduoti tinkamą produktą.

Pagalba & Paaiškinimai

Sanitarinių produktų segmentui mes paruošėme specialią brošiūrą, kurioje paaiškiname produktų sertifikavimo tipus, pateikiame visą susijusių produktų asortimentą ir patarimus dėl produktų taikymo. Taip pat mūsų internetinėje svetainėje rasite produktų techninius aprašymus, kuriuose paaiškinama, kaip kovoti su pelėsiu. Papildomai svetainėje jūs galėsite pasinaudoti produkto paieškos funkcija, kur padės surasti jums tinkamiausią silikoninį sandariklį.

Šių produktų savybės ir techninės charakteristikos sukurtos ir pagerintos bendradarbiaujant su sandarinimo profesionalais. Taip mes užtikriname, kad profesionalai ir kiti naudotojai galėtų taikyti mūsų aukštos kokybės produktus patogiausiu būdu ir jais nenusiviltų.

MŪSŲ PRODUKTAI

S545.jpg
S545.jpg
Bostik S545 SILICONE BATH & KITCHEN N
  • Product
ŽEMO TAMPRUMO MODULIO SILIKONAS, SKIRTAS NAUDOTI SANITARINIUOSE MAZGUOSE IR VIRTUVĖJE
S730.jpg
S730.jpg
BOSTIK S730 SILICONE PREMIUM A
  • Product
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ACETOKSI GRUPĖS SILIKONINIS HERMETIKAS SANITARINIAMS SUJUNGIMAMS
S765.jpg
S765.jpg
BOSTIK S765 SILICONE PREMIUM N
  • Product
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS NEUTRALUS SILIKONINIS HERMETIKAS SANITARINIAMS SUJUNGIMAMS

Daugiau Šiame Skyriuje