Our main brands

Bostik Pasaulyje

Bostik around the world

top

Taikymo Sritis – Energijos Taupymas & Sandarinimas

Terminas „pasyvusis namas“ reiškia atitikimą griežtiems ir neprivalomiems energijos taupymo standartams, siekiant sumažinti jo ekologinį pėdsaką. Pasyviojo namo standartų taikymas padeda sumažinti arba visiškai panaikinti energijos sąnaudas vidaus šildymui ir vėsinimui. Terminas „pasyvusis namas“ atsirado Vokietijoje, o pirmasis pasyvusis namas 1990 m. buvo pastatytas Darmštate, Vokietijoje.

Pasyviojo Namo Standartai

Pasyvusis namo dizainas – tai nėra priedas arba papildymas integruotas architektūriniame projekte, tai projektavimo procesas, integruotas architektūrinio projekto kūrime. Dažniausiai jis taikomas naujiems pastatams projektuoti, tačiau taip pat naudojamas ir renovacijose. Pasyvusis standartas reikalauja, kad pastatas atitiktų griežtus ventiliacijos, šilumos ir energijos nuostolių reikalavimus.

„Bostik“ siūlo pilną produktų asortimentą padėsiančių patalpose sumažinti energijos sąnaudas. Beje, remiantis tyrimais, mūsų lanksti ir orui nelaidi poliuretano puta pasižymi geriausiomis charakteristikomis rinkoje. Net ir „Bostik“ kompresinės juostos yra išskirtinai aukštos kokybės ir savo charakteristikomis lenkia kitų gamintojų produktus. Gaminiai nuolat tikrinami taikant iki 1 050 Pa slėgį. Tinkamai pritaikyti produktai pagerina pastato šiluminį laidumą, sumažina triukšmus ir pagerina apsaugą nuo lietaus. Mes galime padėti pasiekti iki 90 % mažesnes pastatų energijos sąnaudas.

Pagalba & Paaiškinimai

Šių produktų savybės ir techninės charakteristikos sukurtos ir pagerintos bendradarbiaujant su energijos tapymo ir sandarinimo srities profesionalais. Mes siūlome jums aukštos kokybės produktus, kuriuos panaudosite patogiausiu būdu ir nenusivilsite rezultatais.

Mūsų techniniai konsultantai visuomet pasiruošę atsakyti į jūsų techninius klausimus ir pasiūlyti tinkamą produktą.

MŪSŲ PRODUKTAI

P605.jpg
P605.jpg
BOSTIK 605 FOAM'N'FILL FLEX AIRSTOP
  • Product
ELASTINGOS, PUIKIAI SANDARINANČIOS IR ORUI NELAIDŽIOS POLIURETANO PUTOS, SKIRTOS NAUDOTI SU MONTAVIMO PUTŲ PISTOLETU

Daugiau Šiame Skyriuje